Farma 15

Reality šou Farma 15 sa pomaly blíži ku koncu. Už v nedeľu na Markíze a na Voyo uvidíme, kto bude víťazom tohtoročnej súťaže o lákavú výhru. Web televízie teraz prezradil meno prvého finalistu. Kto to bude?

Iba pred pár dňami zo šou Farma 15 odstúpil favorit väčšiny divákov a fanúšikov. Pracovitý Adam Rohárik odišiel kvôli tomu, že ho súperi doslova psychicky zdeptali a vyštvali zo statku. Mohlo za to to, že si z peňazí zo spoločného farmárskeho konta kúpil vstupenku do semifinále za 10-tisíc eur.

Fanúšikovia sa potom začali búriť na sociálnych sieťach a dokonca mu ako podporu na transparentný účet naposielali tisícky. Tiež spisujú petíciu a chcú, aby Televízia Markíza Adama vrátila do hry vo finále súťaže. Diváci si už dokonca vraj všimli aj pár náznakov, že tam vraj bude. No to, či sa to naozaj stane, uvidíme teda až v nedeľu v telke.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Kto sa dostane do finále šou Farma 15?

Kto sa však naozaj dostane do finále? Podľa Mirkinej švagrinej to vraj ona nebude a Lucia ju vyhodí tesne pred koncom súťaže. To, či to naozaj aj tak bude, sa už teraz dozvieš na Voyo a dnes večer na Markíze. Web tejto televízie však teraz zverejnil meno prvého finalistu.

Pri poslednej súťaži „zlatého týždňa“ moderátor Marek Fašiang súťažiacich šou Farma 15 upozornil, že ten, kto získa najmenej tehličiek, v hre nebude pokračovať. Vypadla teda Azra, ktorá nevyhrala ani jednu súťaž.

Najviac zlatých tehličiek si však vybojoval Denis, ktorý tak postúpil rovno do finále. Následne ostatným súťažiacim umelá inteligencia Alica dá dilemu, v ktorej budú musieť obetovať jedného farmára spomedzi seba. Tak čo myslíš, ako to dopadne?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News