instagram/farma.markiza

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Reality šou Farma, ktorej už 13. sériu vysiela televízia Markíza, prináša nie len množstvo súbojov, intríg i priateľstiev pred kamerami, ale aj veľa skutočných príbehov, ktoré si súťažiaci nesú so sebou z minulosti. Tak sa zdá, že tohtoročné partnerky to majú ťažké nie len na statku, ale aj v realite.

A za veľa ich trápenia môžu práve chlapi. Kým ohováranie Mesuta, ktorý dámskemu osadenstvu poriadne naložil, našťastie nepočuli, svoje nepríjemné zážitky z minulosti z hlavy nevymažú.

Sympatická Stanka šokovala, keď priznala vzťah s moslimom, ktorý ju takmer stál život. A o ten šlo takmer aj Lune, ktorá sa Evelyn v súkromnom rozhovore vyznala z toho, aký nepríjemný bol aj jej expartner.

30-ročná Nikola Baleková je známa pod prezývkou Luna a je naozaj neprehliadnuteľnou súčasťou Farmy. Výrazná osôbka má 2 deti, dcéru a syna, pričom staršiu dcérku porodila krátko po 16-tich narodeninách. Otec dieťatka a jej vtedajší priateľ sa zachoval naozaj hrozne.

Ako som mu povedala, že som tehotná, tak ma opustil. Vyhrážal sa mi, že ma dá dokopať do brucha, aby som potratila, nahováral ma na rôzne drogy, …“ vyznala sa moderátorke, na čo nechala voľný priebeh emóciám.

Slzy v jej očiach prezradili, že jej prišlo veľmi ľúto, keď si na minulosť spomenula. Otec jej dcéry jej síce platí alimenty, ale svoje dieťa nikdy nevidel.

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News