instagram/iamsatanka

Markizácka reality šou Farma si aj napriek mnohým kritickým ohlasom stále drží svoju sledovanosť. Nejde pritom iba o to, ako súťažiaci zvládnu život v ťažkých podmienkach, ale skôr o ich vzťahy, taktiky, intrigy i romantické flirty, ktoré každého zaujímajú. 

Keď trávia cudzí ľudia spolu všetok čas, je jasné, že medzi nimi môže preskočiť aj iskra. Tak, ako v prípade Dávida, ktorý sa zahľadel do mladšej súperky a nebál sa jej vyliať svoje srdce. No nie je prvým človekom na tohtoročnej Farme, ktorý si môže povedať, že sa zaľúbil.

Už od prvého dňa majú k sebe veľmi blízko Miro a Stanka, ktorí držia spolu. Kým on má z bývalého vzťahu dcérku, ona má na svojho ex hrozné spomienky.

Nie je tomu tak dávno, čo zažila kvôli láske peklo ako z nejakého zlého filmu. Mladá Stanka sa v Ománe zamilovala do moslima, s ktorým odišla žiť do jeho rodného Turecka. Rozprávkové to však zďaleka nebolo. Jej bývalý sa za dverami domu úplne zmenil.

Okrem toho, že jej zakazoval chodiť von či kontaktovať sa so známymi, neštítil sa ani fyzických útokov. Bitky, škrtenie či dokonca búchanie hlavy o chladničku si zažila na vlastnej koži. Okrem jej najlepšej kamarátky o tom nikto nevedel. Po tom, čo ju raz na smrť vydesil, sa jej jedného dňa podarilo utiecť domov, kde sa vrátila totálne vychudnutá a zničená.

Stanka je pritom možno jednou z mála, ktorej sa podarilo opustiť takéhoto človeka. Pevne veríme, že jej do života zavíta už len šťastie. 

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News