Princ na bielom koni, Pán Božský, Ten Pravý, … nazvi si ho ako chceš. V podstate je to ten chlap, ktorý ti ukradne srdce, dokonale ťa bude dopĺňať a ty budeš vedieť, že je to ten správny parťák do života. Keď takého raz stretneš, v tvojom živote sa zmenia tieto 3 veci.

Všetky pochybnosti sa vytratia

Naozaj ma miluje? Nepodvedie ma? Neklame mi? Môžem sa na neho spoľahnúť? Pomôže mi? Poradí mi? Na tieto, a mnoho ďalších otázok, ktoré by trápili tvoju myseľ zabudneš. Jednoducho už viac nebude dôvod na to, aby ti čo i len napadli.

Všetká nedôvera a pochybnosti sa vytratia a nahradí ich čistá láska, pri ktorej budeš cítiť iba pokoj, dôveru a bezpečie. Vtedy je to ozajstné.

Ego sa posunie na druhú koľaj

Už to nebude len o tebe. Nebude to ani o tom, čo chce on. Bude to o VÁS. Tak skutočne. Budú to vaše sny a plány, budú to rozhodnutia, ktoré ovplyvnia oboch. Bude to o tom, že sa na veciach dohodnete, nikto si nebude presadzovať len to svoje.

Jeden pre druhého sa dokážete obetovať. No slovo obetovať v tomto prípade nebude znamenať nič negatívne, práve naopak. Najkrajší dôkaz lásky je to, že svoje ego posuniete na druhú koľaj, len aby ste spravili šťastným toho druhého.

Zabudneš na iných

Ak nie si v tom vzťahu, ktorý má byť ten pravý, vždy máš akoby otvorené zadné dvierka. Či už sa ti na ulici niekto zapáči alebo si s niekým „nevinne“ píšeš, či dokonca iba myslíš na to, aké by to bolo mať iného chlapa. Keď nájdeš svoju osudovú lásku, jednoducho sú všetci ostatní iba ľudia, žiaden potencionálny partner.

Nebudeš myslieť na to, aké by to bolo, keby mal povahu ako tvoj ex, alebo že by sa mal správať ako frajer tvojej kamošky. On bude pre teba dokonalý so všetkými dobrými aj zlými vlastnosťami.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.