Farma 15

Karma je zdarma? Mirka sa vraj nedostane ani do finále reality šou Farma 15. Lucka ju údajne vyhodí. V komentároch na to poukázala jej švagriná, čo zaznamenal portál TV Fans

Slovenskom sa momentálne šíri kauza, v ktorej figuruje Adam Rohárik, bývalý súťažiaci šou Farma 15. Za 10-tisíc si od umelej inteligencie Alice kúpil imunitu až do semifinále.

Jeho súperi ho za to však nepochválili. Práve naopak, snažili sa ho psychicky zdeptať a doslova ho vyštvali zo statku. On následne odstúpil a lístok do zlatého týždňa si zobrala Mirka, na čom sa zhodli všetci farmári. Práve ona a Lucia Adama sklamali najviac. S Mirkou si totiž 42-ročný farmár najviac rozumel a bol jej veľkou oporou.

Po odchode z Farmy však Adama najviac prekvapila podpora, ktorú dostal od fanúšikov. Spisujú petíciu a chystajú bojkot počas finále. Chcú totiž, aby sa farmár znovu vrátil to hry. Dokonca mu na transparentný účet naposielali tisícky eur.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

K Mirke sa ale fanúšikovia najlepšie nesprávajú, hoci na to sám Adam upozorňoval a neprial si to. Do komentárov na Instagrame jej píšu nepekné slová a jej a jej rodine prajú hrozné veci.

Mirka sa vraj do finále šou Farma 15 nedostane

Pritom ani jej švagriná na ňu nemá pekné slová. Do komentárov na Facebooku napísala, že sa Mirka do finále vraj vôbec nedostane a Lucia ju vyhodí. Portál TV Fans dokonca zaznamenal aj to, aká je údajne Mirka v realite.

„Hlavne, že keď prišla domov, tak povedala, že tesne pred finále ju Luca vyhodila. Ale to, akou špinavou taktikou sa tam dostala, to už sa nepochválila. Zákeráčka,“ napísala do jedného komentára diváčka šou Farma. Nato sa jej fanúšička opýtala, či je Mirkina švagriná.

„Áno, ale už veľa rokov sa nebavíme, lebo tak, ako sa teraz ukázala, taká je v skutočnosti. Je zákerná a sebecká. Vôbec si ľútosť nezaslúži,“ šokovala svojimi slovami. Vidieť to môžeš po kliknutí SEM.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

Tak čo myslíš, ide o karmu potom, čo sa dopustila údajnej „šikany“ Adama?

Zdroj: TV Fans

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News