Nikki Fridrich, Farma 12
Instagram/nikki_fridrich

Nikola Fridrichová, známa ako Nikki Fridrich, sa širšej verejnosti preslávila najmä kvôli účinkovaniu v reality šou Farma 12, ktorú vyhrala mladá blondínka Xénia Gregušová. Ambicióznu a vtipnú exfarmárku si už ale na Instagrame mohla vidieť predtým, kde zdieľala rôzne humorné videá. Už v tom čase mala okolo 30-tisíc fanúšikov. Vďaka súťaži si svoju fanúšikovskú základňu na sociálnej sieti rozšírila, čo bol aj jej cieľ, a dnes ju sleduje už pomaly stotisíc followerov. Teraz sa s nimi podelila o smutnú správu. 

Kontroverzná Nikki sa do povedomia divákov zapísala aj kauzou s farmárkou Rebekou a Heňom, s ktorým tam mala krátky pomer. S odstupom času uznala, že z toho aj napriek hejtu po Farme, vyťažila najviac. Veď aj kvôli tomu patrila k najvýraznejším osobnostiam tejto relácie vôbec a rastúce čísla na jej profile hovoria za všetko.

Ako sama tvrdí, servítku si pred ústa nedáva, čo sme mohli vidieť nielen v televízii, ale aj v relácii iného exfarmára, Lukáša Stanislava, v jeho YouTube relácii, kde úprimne odpovedala na zvedavé otázky a uviedla na správnu mieru, čo sa na Farme odohralo.

Nikola Fridrichová má na Instagrame zástup fanúšikov, ktorí ju pravidelne sledujú aj vďaka tomu, že je tam veľmi aktívna a pridáva tam množstvo autentických i vtipných príspevkov. Z videí je vidieť, aký má skvelý vzťah s dcérkou. A práve teraz rodinku zasiahli bolestivé správy. Vždy vysmiata a vtipná exfarmárka Nikki je v slzách.

Nikki Fridrich v smútku

Iba na obed sa fanúšikom v príbehu sťažovala na opuch, ktorý sa jej rozšíril v okolí hornej pery. „Keď nevieš, kde ti hlava stojí, tak sa ti asi niečo stane. Totálny opuch a ešte mi to celé padá dole. Neviem, čo to je, ale riešim to posledný deň. Včera to bolo horšie, dnes už je to lepšie. Aspoň sa mi ľahšie rozpráva, ale včera to bola katastrofa,“ povedala vo videu na svojom Instagrame a ani pri tom nestrácala humor.

Po pár hodinách ale prišiel šok. Známa exfarmárka v príbehu zdieľala sériu fotiek s desivým popisom. „Došli výsledky z biopsie. Rakovina potvrdená.“ 

Niki zistili rakovinuZobraziť celú galériu (1)
zdroj: Instagram/nikki_fridrich

Aj my sa pripájame k správam, ktorými ju zahrnuli sledovatelia, a želáme veľa síl v nasledujúcom období. 

Zdroj: Instagram/nikki_fridrich

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News