Instagram/farma.markiza/TV Markíza

Konečne sa pustili do diskusie! Bývalí farmári Stanka a Miro, ktorí spolu tvorili pár od začiatku súťaže až po vypadnutie svalnáča, ktorého sa všetci obávali, sa stretli pri jednom stole. V šou Život po Farme si vyrozprávali to, čo ich ťažilo na srdci. Ako inak, nechýbalo zvyšovanie hlasov či nepríjemné obvinenia.

Dvojica spolu tvorila na statku pár, no keď Miroslav Pajtáš musel súťaž opustiť, všetko sa zmenilo. Stanka našla bezpečie v náručí Dávida, ktorý sa chytil šance a akosi rýchlo zabudla na svoj predchádzajúci vzťah, ktorý bol však okrem nežných dotykov plný aj konfliktov. Miro doma usúdil, že to celé bola jedna katastrofa a na Stanku mal ťažké srdce.

Diváci tak boli zvedaví, ako si to táto dvojica v realite vydiskutuje. Veľkej šou sa spočiatku ale nedočkali, pretože obaja sa rozhodli navzájom ignorovať a radšej sa k sebe ani nepribližovať. Aj keď si Miro na finále chlapsky podal ruku s Dávidom, ktorý mu „prebral“ partnerku, so Stankou neprehovoril. Až doteraz, keď sa všetci traja stretli pri rozhovore, aby dali bodku za ich vzťahmi.

Kým Stanka sa snažila Mirovi vysvetliť svoje pocity, on sa pri debate cítil očividne nepríjemne. „Mala som v pláne sa s tebou porozprávať, keď vypadneme, ale potom vlastne prišli noví ľudia a mne sa začalo dostávať do uší, že ty to máš vonku úplne inak. Že ty na mňa nečakáš, že máš tam priateľku, na Slovensku nie len jednu,“ začala Stanka.

Miro bol zase urazený, pretože ho ona mala ohovárať, čo sa mu nepáčilo. Od svojej bývalej si vypočul pekne ostré slová. „Za to, že ja ti hovorím o niečom a ty mi do ucha povieš, ako by si ma po*ebal, to je tvoj problém. Ja som ti vždy hovorila, ako sa cítim, naznačovala som ti, čo sa mi nepáči, čo ja očakávam od vzťahu. Potom príde nejaká nová žena, toto isté rozprávaš aj na ňu a zo mňa spravíš žiarlivú ku*vu,“ rozohnila sa Stanka a Miro ostal doslova zahnaný do kúta.

To však nebol koniec jej výčitiek: „Potom ja tam vybuchnem, rozplačem sa, lebo mrzí ma a trápi ma, že dám šancu niekomu, kto si ma neváži a spraví zo mňa totálnu hysterickú čú*u a pritom ty si mi dával zakaždým tú iskru, aby som taká bola.“ Po nepríjemnej debate sa však rozhodli zakopať vojnovú sekeru.

Stanka si po Mirovom odchode najviac rozumela s Dávidom

Miroslav sa na Dávida nehnevá

Zdroj: markiza.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News