Farma 15

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Lucia Gašparíková, víťazka pätnástej série reality šou Farma, v rozhovore pre Markízu prehovorila o svojom živote pred, ale aj po pôsobení v televízii.

Lucia už od začiatku vysielania reality šou Farma 15 patrila medzi najvýraznejších súťažiacich. Napokon sa dostala až do finále a celú súťaž sa jej podarilo vyhrať. Ako však už priznala v niekoľkých rozhovoroch, so svojím pôsobením pred kamerami nebola celkom stotožnená. Po príchode domov zo seba bola sklamaná.

Lucia po šou Farma musela vyhľadať odbornú pomoc

Na sociálnych sieťach si kvôli svojmu správaniu vyslúžila poriadnu dávku kritiky, čo si odnášala veľmi ťažko. Dokonca teraz, po čase priznala, že musela vyhľadať odbornú pomoc.

„V prvom rade si myslím, že som nebola prvá farmárka, ktorá riešila svoje duševné zdravie po návrate z Farmy. Ja si myslím, že to potrebuje riešiť každý, kto sa vráti z Farmy, len dnes je v móde o ničom nerozprávať,“ myslí si Lucia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Farma (@farma.markiza)

„Tým, že bol ten priebeh Farmy, a hlavne návrat do reality taký, aký bol, tak ja som naozaj musela riešiť to, aby som sa doslova nezbláznila,“ pokračovala víťazka šou Farma 15 v rozhovore pre Markízu.

„Prvýkrát v živote som sa ocitla v situácii, kedy som musela siahnuť po odbornej pomoci. Pretože ja už som toho v živote zažila veľa a zatiaľ som viac-menej všetko ustála. Mala som aj isté obdobie raz, kedy som mala úzkosti a depresie,“ dodala.

Prečo Lucia musela siahnuť po odbornej pomoci a kto jej pomohol dostať sa z dna? Čím hrozným si však ešte prešla v minulosti?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News