David Key

Spevák David Key šokoval v stories na Instagrame. Podľa jeho slov sa u neho cez víkend objavili policajti. Spevák teda zažil poriadne nepríjemne ráno. V čom videli problém a dokázal si s nimi poradiť?

Meno David Key ti môže byť známe z Instagramu, ale tiež zo speváckeho sveta. Prednedávnom, konkrétne na Valentína, vydal najnovší song spolu s Minhom, ktorého určite poznáš z Farmy.

Ako si sa v jednom z našich článkov mohla dočítať, David počas krátkej pauzy s Minhom nestrácal čas a prvého apríla sa chystá odpáliť veľkolepú šou. Pripravuje narodeninový koncert, na ktorom vystúpi aj známy raper.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 💋 𝔻𝔸𝕍𝕀𝔻 𝕂𝔼𝕐 💋 (@davidkeyofficial)

Po kontroverznom rozchode si však dali druhú šancu. Zdalo sa, že všetko bude v poriadku, no speváka tento víkend doma prekvapila návšteva policajtov.

David Key musel riešiť problém s policajtmi

Ako sám spevák porozprával v stories na Instagrame, cez víkend zažil nepríjemne prebudenie.

„Ľudia, keď vás po sobotňajšej noci zobudí mestská polícia, pretože kolieskom trošku stojíte v trávičke. Ja viem, že sa to nemôže, ale tu nie je kde parkovať, tak je to trošku ľudské, ale ten ich prístup nebol absolútne ľudský. Lenže viete ako ja som s nimi vypiekol, tak teraz sa pobavíte, dobre pozorne počúvaj, pretože toto je hardcore,“ začal rozprávať svoj príbeh.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 💋 𝔻𝔸𝕍𝕀𝔻 𝕂𝔼𝕐 💋 (@davidkeyofficial)

Ako si teda poradil s políciou?

Na Instagrame ďalej pokračoval v rozprávaní nepríjemnej situácie, s ktorou si, ale dokázal poradiť s naozajstnou gráciou. Ako sám David Key povedal, policajtov si prichádzať všimol a preto vyšiel von a ospravedlnil sa im. Oni však spevákovi chceli dať ihneď pokutu. Podľa jeho slov ich zavolala jedna „šalená“ susedka, ktorá asi nemá čo robiť.

Čo nasledovalo ďalej?

„No, ale čo je pointou tohto celého. Oni prišli na to miesto, nestihli si to ani odfotiť – čo je vlastne ich chyba. Vyzvali ma, aby som preparkoval, tak som ho preparkoval tak, že tým kolesom som už vôbec nestál na tráve. Potom mi hovoria, že treba zaplatiť pokutu. Ja im hovorím, že ja to odmietam, pretože nebudem tu každý deň platiť pokuty. Tak som im povedal, nech to dajú na ten dopravný inšpektorát, že odmietam to zaplatiť. Lenže oni si to nestihli odfotiť, tak viete čo urobili? Nasadli do auta a utiekli, policajti mestskí,“ dodal.

Celý príbeh si priamo z jeho úst môžeš vypočuť  po kliknutí SEM.

Zdroj: Instagram/davidkeyofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News