zakazuje

Instagram je v súčasnosti veľmi populárna sociálna sieť, ktorú má takmer každá z nás. Čo ak sa stane, že ti partner zakazuje pridávať akékoľvek fotky alebo videá na sociálnu sieť? 

Ak je tvoj frajer príliš žiarlivý a zakazuje ti rôzne veci, je to jeden z varovných signálov, že by si mala z takéhoto vzťahu odísť.

Nemáš osobný život

Ak ti tvoja polovička zakazuje pridávať normálne fotografie na sociálnu sieť, niekde je chyba. Tvoj život nemôže riadiť nikto iný len ty, a preto by ti partner nemal udeľovať žiadne príkazy ani zákazy. Aj napriek tomu, že ste spolu vo vzťahu, ide o tvoj život, nie jeho a ty nie si jeho majetok.

Ako sa nehádať vo vzťahu
zdroj: Pexels/Vera Arsic

Zakazuje ti chodiť von s kamarátkami

Muži, ktorí zakazujú ženám pridávať fotky, sú presne tí, ktorí im taktiež zakazujú chodiť von so svojimi kamarátkami. Ak ťa nechce púšťať von a snaží sa ťa zmanipulovať tak, že ti hovorí, že bude doma sám a že si chcel spraviť spoločný večer, never mu.

Vadí mu, ak sa obliekaš mierne vyzývavo

Už sa ti niekedy stalo, že ti tvoj frajer nedovolil ísť von v tom, čo si mala oblečené? Ak sa ti partner stará do toho, čo nosíš a nechce, aby si nosila oblečenie, ktoré ťa mierne odhaľuje, značí to problém. Nikto ti nemôže nič zakazovať a už vôbec nie starať sa do toho, čo nosíš.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating