instagram/terezahudecova

Tereza Hudecová a Milan Benda, ktorých Slovensko spoznalo vďaka televíznej show Svadba na prvý pohľad, sa už čoskoro stanú manželmi aj naozaj. Experiment v ich prípade priniesol nečakaný záver, v ktorom si ich láska predsa len našla. O pár týždňov si svoje áno povedia na krásnej veľkej svadbe.

Sympatická Terka a Milan spolu žijú v Prahe a trávia veľa času spoločne doma i na cestách, čo možno vidieť aj na ich sociálnych sieťach. Sadli si spolu nie len vďaka podobnému životnému štýlu, ale aj veselej povahe. Pre mnohých ľudí je však ich oficiálna svadba príliš rýchlym krokom.

Dvojica však robí veci tak, ako to cíti a svoj vzťah chcú spečatiť skutočným manželstvom. Teraz sa zdá, že sa poponáhľajú aj so založením rodinky. Teda, podľa fanúšikov, tomu nasvedčujú niektoré fotografie, ktoré si Terka pridala na svoj Instagram. Na nich má totiž „väčšie“ bruško ako zvyčajne, čo mnohí pochopili po svojom.

Pravdou však je, že pod srdcom ešte bábätko nenosí a ide iba o iný uhol pózy, pri ktorom sa jej bruško zvýraznilo trocha viac, na čo pri štíhlej blondínke nie sú sledovatelia zvyknutí.

Pýtate sa ma dosť často, či som tehotná. Poniektorí to rovno oznámia. “Jeeej ty si tehuľka.” Ja to aj chápem, niektoré fotky proste nie sú so 100 % zatiahnutým bruchom a môže sa to tak zdať. Alebo občas je každá z nás trošku “nafúknutá” a je to normálne,“ napísala rovno k najnovšiemu postu.

Ku komentárom pod fotkou, ale aj celkovému súdeniu žien podľa fotografií na sociálnych sieťach, sa vyjadrila vo videu, ktoré si môžeš pozrieť nižšie.

Správne podotkla, že Instagram nie je realita a každý sa tam chce prezentovať čo najlepšie, no ona nechce byť na každej fotografii rovnako nastajlovaná, len aby vyzerala dokonale.

Celé Terezkine vyjadrenie si môžeš pozrieť tu

Zdroj: Instagram/terezahudecova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News