instagram/sonaskoncova

Niektoré ženy vedia byť naozaj zlé. A to aj vtedy, ak sa vyjadrujú na adresu iných žien. Namiesto podpory slová, ktoré vedia raniť. Svoje o tom zistila aj známa moderátorka Soňa Skoncová, ktorá včera rozpútala vlnu diskusie na tému šikana tehotných žien. A nie len ich.

Keď sa sympatická moderátorka pochválila vo svojom príbehu na Instagrame krásnymi šatami, ktoré mala oblečené na vysielaní, ešte netušila, akú smutnú reakciu naň dostane. Jedna sledovateľka jej poslala správu s otázkou, či má „také opuchnuté nohy“ a s odporúčaním, aby už zvolila dlhšie šaty.

zdroj: instagram/sonaskoncova

Nie, nemám ich opuchnuté. Končím 8 mesiac tehotenstva, takže verím, že ich môžem mať o trošku plnšie v mojom stave. 🙂 Naozaj nerozumiem týmto komentárom, prečo si ľudia nevedia zahryznúť do jazyka ako komentovať tieto nezmysly, ktoré môžu ženám vskutku ublížiť. Ja našťastie nie som ten prípad, ale prosím vás, skúste sa zamyslieť.“ Takúto reakciu poslala Soňa späť.

Po zverejnení tejto správy ju zahrnuli sledovateľky množstvom správ, takých, ktoré ju mali povzbudiť, ale aj takých, v ktorých sa ženy zdôverili s vlastnými nepríjemnými skúsenosťami, kedy mali iní ľudia poznámky na ich postavu a váhu. Bez ohľadu na to, či boli tehotné alebo nie.

Niektoré aj anonymne zverejnila a k celej situácii sa aj slovne vyjadrila. „Týmto témam by sa malo venovať viac, nestáva sa to len mne, je to doslova šikana tehotných žien a povedzme si na rovinu, nie len tehotných.“ Nasledoval jej prejav, v ktorom povzbudila ženy, aby si takéto veci nebrali osobne, pretože to naozaj môže psychicky ublížiť. Nezabudla ani na to, že najdôležitejšia je predsa vnútorná krása a je dôležité, aby sa ženy podporovali a nie navzájom si ubližovali.

Sonička je naozaj nie len krásna, ale aj dobrosrdečná žena so správnymi názormi, ktorej za rozobratie tejto témy tlieskame!

zdroj: instagram/sonaskoncova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News