Krásna, múdra, úspešná. Aj tak by sa dala opísať známa osobnosť Rosie Huntington-Whitley, manželka herca Jasona Stathama. Počas dňa ju čaká množstvo povinností, a predsa ich zvláda. Ako to robí bližšie vysvetlila portálu Harpers Bazaar.

Vždy upravená

Rosie je zamestnaná nielen synom, či modelingom. Je zakladateľka a šéfredaktorka portálu Rose Inc., ktorý slúži ženám na vzdelávanie sa v oblasti makeupu, či vlasových úprav. Je to zároveň dôkazom toho, že kráse a kreativite sa nekladú žiadne medze.

Aby sa nakopla do produktívneho dňa, vytvorila si vlastnú rutinu. Vstáva ráno o 6:30, no vôbec nie je ranné vtáča. Pre Harpers Bazaar uviedla, že si potrebuje po budíku ešte troška poležať v posteli, kým jej partner Jason Statham bez problémov hneď vstane. Po ako-takom prebudení pripraví svojmu synovi raňajky a ak s ním nemá spoločný program, namieri si to do posilky.

Avšak za každých okolností je upravená. Svoju pleť si ráno poctivo čistí a dáva si záležať, aby bola rozžiarená a zdravá. Samozrejme, nezabúda ani na úpravu obočia, či zvýraznenie očí prostredníctvom maskary. “Milujem si robiť makeup. Milujem tú transformačnú možnosť a sebavedomie, vďaka ktorému čelím svojmu dňu,” povedala známa modelka.

Nezabúda na manžela

Od kedy spoznala vyťaženosť úspešnej ženy a matky zároveň, uvedomila si, aký dôležitý je čas pre samú seba. “Na konci dňa, keď môj syn zaspí, zamknem sa v kúpeľni na hodinu – dve a mám kúpeľ a volám svojej kamarátke alebo si čítam knihu, počúvam podcast, jednoducho som sama,” vysvetlila.

Jej manžela však zaujímalo, čo tam toľko robí, a tak mu jednoducho odpovedala: “Len sa potuľujem.” Okrem toho sa počas voľného času venuje svojmu šatníku alebo sa zamýšľa nad ďalšími dôležitými vecami.

Po ďalšom produktívnom dni je pripravená ísť do postele a nezabudne ani na svojho Jasona. “Poslednú vec, ktorú spravím pred spaním je, že poprajem svojmu manželovi dobrú noc, dám pusu a potom sa túlime. Vždy sa držíme za ruky, keď zaspávame,” uzavrela Rosie.

Toto je recept na produktívny deň v podaní Rosie Huntington-Whitley. Všetko je to o sebadisciplíne, správnom rozložení času a netreba zabúdať ani na samú seba.

Zdroj: Harpers Bazaar

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.