Instagram/ownyourcycle

Sociálne siete sú dobrý sluha, ale zlý pán. Je dôležité, čo na nich sledujeme, pretože (aj bohužiaľ) do veľkej miery ovplyvňujú náš život a informácie z nich sa nám dostávajú pod kožu.

Každá správna žena by však mohla sledovať instagramový profil ownyourcycle. Ženský cyklus a jeho dni sú neoddeliteľnou súčasťou života každej z nás. Pravidelne, no aj nepravidelne, funguje mesiac čo mesiac a vďaka nemu si dokážeš sledovať to, či si zdravá alebo či máš problémy.

Máš šťastie, že môžeš žiť v dnešnej dobe, kedy tieto veci nie sú tabu a všetky mýty spojené s „červenými“ dňami sa pomaly dostávajú do úzadia. Máš možnosť sa vzdelávať o tom, čo sa s tvojím telom počas mesiaca deje a to je úžasný dar. Tvoja mama alebo babička takúto možnosť ešte nemali.

Vďaka tomuto profilu sa veľmi jednoducho naučíš, ako si môžeš sledovať svoj cyklus a plodné a neplodné dni. Taktiež ti ukáže, že sa nemáš čoho báť, ak ti TO pár dní mešká a čo by si v jednotlivých fázach mala robiť, konzumovať alebo sledovať. Zameriava sa aj na ochorenie PCOS, ktoré sa vyskytuje u mnohých žien.

Akú jednu vec by si si zobrala ty? Čo je pre teba v roku 2022 dôležité?

Informovanosť o ženských záležitostiach je kľúčová a dokáže ti zmeniť život.

Pupalka je skvelá pomocníčka pri ženských problémoch a bolestiach.

Vedela si o tom, že ti TO nikdy nemešká? Oneskoriť sa vie niečo úplne iné.

Pokiaľ sa snažíš otehotnieť, mala by si sa naučiť sledovať jednotlivé dni cyklu.

Všetko sa začína v hlave. Pokiaľ chceš byť zdravá, snaž sa zbaviť stresu.

Zdravý cyklus zrkadľuje tvoje zdravie na všeobecnej úrovni, preto mu venuj dostatok pozornosti.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife