Na to, aby bola žena uspokojená, potrebuje viacero podnetov. V prvom rade milujúceho a trpezlivého partnera, dobrú náladu, chuť, ideálne osvetlenie a keby to bolo možné, aj správne rozloženie hviezd na večernej oblohe.

Tieto druhy uspokojovania by mala poznať a robiť každá žena.

Stimulácia citlivých miest

Či už si v posteli sama alebo s priateľom, táto forma je najrozšírenejšia (a aj najrýchlejšia) po celom svete. Prechádzaním po citlivých miestach – či už sú to prsia, zadok, vnútorná časť stehien či samotné intímne miestočko, dosiahneš vrchol jednoducho a účinne. Avšak, tvoj partner musí byť trpezlivý, pretože táto forma je o niečo zdĺhavejšia oproti iným.

Ústami partnera

Tento druh nie je vhodný pri vzťahu na jednu noc, no v tom dlhodobom nevidíme jediný problém. Tak, ako mu to dokážeš urobiť ústami ty, to musí vedieť urobiť aj on tebe. Pokiaľ nie, váš vzťah nie je vyrovnaný a spravodlivý. Jediná výnimka sa dá akceptovať vtedy, ak ti to nepríde hygienické a pohodlné. Predsa len, každý človek je iný a môže mať iné zásady.

V sprche

Prúd vody je na túto aktivitu ideálny vtedy, keď si sama doma. Je veľmi jemný, no za to intenzívny a vie ti dopriať blažený pocit už po krátkej chvíli. Musíš len vedieť, ktoré miesta na vodu reagujú najlepšie. Nie všetky z nás ich majú rovnaké.

Pri milovaní

Nezvládne to každá žena – sústrediť sa na milovanie a zároveň dosiahnuť vrchol. Avšak, aspoň raz za život by si sa o to mala pokúsiť. Neexistuje nič lepšie, čo by vás s partnerom prepojilo v milostnom živote viac, než spoločne dosiahnuté vyvrcholenie.

Pomocou rôznych hračiek

Hračky pre dospelých nevyužívajú len single ženy, no aj ženy, ktoré sú vo vzťahu a také, ktoré nie sú vo vzťahu spokojné a niečo im chýba. Dúfame, že to nie je tvoj prípad. Ak máš partnera, ktorý je otvorený novým veciam, môžeš mu skúsiť navrhnúť, nech použije pri milovaní jednu z hračiek. Týmto spôsobom dosiahnete potešenie (možno) narovnako.

Rukami priateľa

Pre partnera asi najpohodlnejšia forma, ktorou ťa dostane do „raja“. Je nenáročná a kedykoľvek dostaneš chuť, tvoj frajer ti môže uspokojenie dopriať. Pocit, ako ťa takto dráždi je niekedy príťažlivejší než samotné milovanie. Malá rada – dávaj si pozor, aby mal partner čisté ruky.

Vlastnými rukami

Bohužiaľ, keď nemáš partnera, ktorý by sa na to podujal rukami alebo si single, musíš využiť svoje vlastné. Výhodou je, že budeš mať ďalšie skúsenosti a neskôr, keď budeš vo vzťahu, budeš vedieť čo ti robí dobre a čo nie. Dokážeš tak partnerovi povedať, po čom túžiš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.