instagram/tvmarkizaofficial

Experiment vyšiel tak, ako to nikto nečakal! Keď sa do show Svadba na prvý pohľad prihlásila sympatická Tereza Hudecová, ani netušila, ako sa jej život zmení. Plány odborníkov nájsť jej vhodného manžela prerušil jej fitness tréner, ktorý sa do nej zaľúbil a bol rozhodnutý stáť pri oltári namiesto niekoho cudzieho. Pre TV Markíza prezradili termín reálnej svadby.

Milanovi Bendovi dala usmievavá Terezka šancu a tak sa zdá, že to zariadil sám osud. Dvojici vzťah vyšiel a sú jediným párom zo show, ktorí spolu reálne aj zostal. Zamilovaní až po uši spoločne žijú v Prahe a cestujú po svete. Len nedávno sa vrátili z romantickej dovolenky v Taliansku.

Ich sociálne siete sú plné spoločných fotiek a vyznaní, z ktorých je jasné, že sú pre seba ako stvorení.

Aktuálne sa pripravujú na svoj veľký deň, keďže hneď po skončení experimentu sa rozhodli, že svoju svadbu budú mať aj naozaj a presne tak, ako si to predstavujú. Veselica sa bude konať na Slovensku a už sa doťahujú iba posledné detaily.

Web Markízy exkluzívne odhalil aj konkrétny dátum svadby – tá bude presne o mesiac, 14. augusta, keďže obaja túžili práve po tom, aby sa konala v lete. Milan a Tereza tak nezaháľajú a so svojím vzťahom to myslia vážne. Gratulujeme a držíme palce!

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News