exfarmár Minh

Temperamentný exfarmár Minh z poslednej série reality šou Farma na svojom Instagrame naložil slovenským influencerom. Servítku pred ústa si veru nedával. 

Minh sa poriadne vyznamenal už na statku. Výrazný exfarmár bol už tam veľmi pravdovravný. Pred kamerami sám priznal, že na Farmu išiel len preto, že sa chce stať influencerom a chce byť slávny. A aj to bol dôvod, kvôli ktorému spočiatku na statku prikladal ruku k dielu len minimálne.

Túto profesiu však teraz skritizoval a naložil tak známym Slovákom, ktorí sa pohybujú na sociálnych sieťach.

Minh z farmy
zdroj: Instagram/minh_minh02

Exfarmár Minh si servítku pred ústa nedáva

Minh sa pred dvoma dňami vo videu na svojom Instagrame pustil do slovenských influencerov. Podľa neho sa hrajú na niečo, čím vôbec nie sú. A na rozdiel od skutočne vplyvných ľudí zo zahraničia sa vraj veľa z nich tvári, ako keby boli niečo viac.

Miňo, ako ho volali exfarmári, v stories ešte dodal, že stačí prejsť pár metrov za hranice Slovenska a nikto ich nepozná. „Nie som ani influencer, ani osobnosť. Proste, som Minh,“ dodal k videu. „Som tiež tupý ako ostatní,“ povedal.

exfarmár Minh
zdroj: Instagram/minh_minh02

Farma 14 skončila už v decembri, no Minhovi sa toho už stihlo v živote udiať veľa. Dal sa dokopy so spevákom Davidom Keyom a vo vzťahu už mali aj určité problémy. Naďalej sú však šťastným párikom a už dokonca stihli posunúť svoj vzťah na vyšší level a už sú traja.

Zdroj: Instagram/minh_mnh02

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News