Lela Vémola

Zdá sa, že svoj vzhľad ešte nemieni prestať vylepšovať. Známa slovenská modelka a influencerka Lela Vémola (rodená Ceterová), ktorá sa tento rok vydala za českého MMA zápasníka prezývaného Terminátor, si znova ľahla pod nôž. Na svojom Instagrame prezradila, že letela poriadne ďaleko, aby sa jej tvár znova zmenila.

33-ročná Lela sa nikdy netajila tým, že sa nechala vylepšovať. Svoju honbu za krásou už “posilnila” umelými prsiami, zväčšenými perami, plastikou nosa, novými zubami či liftingom. Pred svadbou si dala dokonca kompletne vymodelovať tvár. Bývala slovenská playmate, ktorá je už matkou dvoch detí, sa udržiava fit vďaka cvičeniu a netají sa tým, že osí driek je jej cieľom.

Lela Ceterová
zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Lela Vémola s úpravami neprestáva

Na svojom výzore si dáva záležať. Aj keď, na svojom profile častokrát číta nepríjemné komentáre o tom, ako to už preháňa, a že vyzerá príliš umelo. Manželka Karlosa Vémolu však najnovšie odcestovala až do Iránu, kde sa opäť nechala upraviť. Tentokrát rukami svetoznámeho odborníka.

Po nepríjemných skúsenostiach s lekármi v Európe, čo sa týka plastiky nosov, som sa zverila do rúk Dr. @farshidmahboubirad pretože viem, že mi vie pomôcť a napraviť veci, čo mi ostatní lekári pokazili,” napísala na Instagrame k fotke, na ktorej je zahalená v hidžábe.

Lela Vémola
zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Okrem nosa som si dala upraviť aj viečka, ktoré vekom každému začnú padať. Chvalabohu, že tu nie som sama a doprevádza ma moja najlepšia kamarátka Lolinka, ktorej z celého srdca ďakujem za jej ochotu a starostlivosť. Bez nej by som to tu nedala,” dodala Lela. Podotkla, že v Iráne stretla veľa pekných žien a každá druhá má podľa nej urobený nos.

Po operácii odpovedala fanúšikom aj na zvedavé otázky. V našej fotogalérii nižšie nájdeš nie len jej odpovede s viacerými detailami, ale aj záber, na ktorom sa ukázala po operácii.

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News