exfarmárka Rebeka

Exfarmárka Rebeka Hlavatá na našich televíznych obrazovkách hviezdila pred niekoľkými rokmi. Pamätať si ju môžeš z 12. série reality šou, ktorú vyhrala Xénia Gregušová. Výrazná Rebi sa odvtedy neuveriteľne zmenila a jej život je v súčasnosti úplne iný. Na Instagrame sa pochválila ďalšou zmenou imidžu. Čo na to hovoríš tentokrát? 

Od odvysielania poslednej časti Farmy 12 už ubehli dva roky. Na niektorých súťažiacich pôsobí čas viac, na iných zase menej. Víťazku Xéniu Gregušovú by si spoznala, aj keby si ju nesledovala. Tá sa vôbec nezmenila. No napríklad takú Rebi možno nie. Nielen, že si nechala vypustiť svoje napichané pery, teraz zmenila aj svoj účes.

exfarmárka Rebeka
zdroj: Instagram/rebihlavata

Exfarmárka Rebeka je ako chameleón

Rebeke sa od konca Farmy na jej instagramovom profile nazbieralo viac ako 78-tisíc sledovateľov. S nimi sa pravidelne delí so svojimi premenami. Ktorý look jej podľa teba pristal najviac?

Rebeka Hlavatá
zdroj: Instagram/rebihlavata

Na začiatku roka sme ti písali o tom, že exfarmárka Rebeka radikálne zmenila svoj imidž. Z krátkovlásky sa stala dlhovláska. Už vtedy sa zverila do rúk šikovnému celebritnému kaderníkovi Jirkovi Blatnému a dopadlo to veľmi dobre. Od neho odchádzala šťastná a zmenená na nepoznanie.

Teraz je z nej ale opäť iná žena a čím ďalej, tým viac jej to pristane viac. Najnovšie na svojom Instagrame zverejnila fotku, ktorou šokovala svojich fanúšikov. Spravila to isté, čo naposledy a neoľutovala. Vrátila sa k svojej pôvodnej dĺžke vlasov a je z nej ešte väčšia blondína. Vyzerá úžasne!

Dlhé vs krátke vlasy

Rebeka Hlavatá
zdroj: Instagram/rebihlavata

Rebi je známa tým, že veľmi rada mení svoje vlasy. Tak čo povieš, ktorý účes jej svedčal najviac?

Zdroj: Instagram/rebihlavata

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News