Xénia Gregušová

Budú to už 2 roky od momentu, ktorý jej zmenil život. Nie len, že Xénia Gregušová, mladá tanečníčka a teraz už aj influencerka, vyhrala reality šou Farma, no našla si vďaka nej aj lásku. Teraz na svojom Instagrame priznala, koľko peňazí jej z rozprávkovej výhry skutočne pristálo aj na účte.

23-ročná kráska má za sebou už niekoľko televíznych projektov. Začínala v súťaži krásy, neskôr ju preslávila Farma, no kývla aj na drsné podmienky šou Survivor, kde sa dostala do top desiatky. Aj keď jej mnohí držali palce, ona už raz veľkú šou vyhrala, takže sa rozhodne nemá na čo sťažovať. Výhra 75-tisíc eur jej však na účet neprišla.

Xénia a Lukáš
zdroj: Instagram/xenia_gregusova

Xénia nabrala popularitu

Fanúšikov si len na Instagrame nazbierala viac ako 269-tisíc. Tí môžu sledovať nielen jej pracovné aktivity, ale aj jej súkromie. To tvorí najmä jej priateľ Lukáš Stanislav, s ktorým sa spoznali práve na Farme. Zaľúbená dvojica aktuálne prerába byt, ktorý kúpila Xénia, a do ktorého sa spoločne nasťahujú.

Fanúšikov preto často zaujíma to, aké príjmy sympatická blondínka má a ako využila svoju výhru. Netajila, že časť použila na kúpu auta a zvyšok si odložila. Teraz priznala, o akú sumu išlo v skutočnosti. „Výhra je už celá investovaná,“ priznala sa na Instagrame.

V príspevku dodala, že celá suma sa zdanila a so zvyškom sa podelila. Časť dostali Lukáš a Heňo, ktorí sa s ňou ocitli vo finále. Xénia si tak domov nakoniec odniesla 30-tisíc eur.

Xénia Gregušová
zdroj: Instagram/xenia_gregusova
Takto vyzeral jej finálový večer, ktorý vyhrala

Neboli to žiadne obrovské peniaze, ale bolo to super na začiatok, na také odrazenie sa z dna,“ dodala. Čo myslíš, bolo to veľa alebo málo na to, o akú sumu pôvodne išlo?

Zdroj: Instagram/xenia_gregusova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News