Instagram/rebihlavata

Ako pribúdajú stále nové série Farmy, tak sa tam menia aj ľudia, ktorých sme mali možnosť vidieť na televíznych obrazovkách takmer každý deň. Niektorí z nich sa nám vryli do pamäte viac ako iní. Jednou z nich je určite aj Rebeka Hlavatá, ktorá súťažila na statku v 12. sérii. Tú vtedy vyhrala mladá blondínka Xénia, ktorú môžeš aktuálne vidieť aj v drsnej šou Survivor. Rebeka si síce z Farmy neodniesla víťazstvo v podobe finančnej odmeny, ale za to lásku súpera Henricha Kuľku. 

Rebeka od konca Farmy stihla už párkrát zmeniť nie chlapa, ale vizáž. S Henrichom aj napriek kratšej pauze vo vzťahu naďalej tvoria pár a vyzerajú šťastnejší, ako kedykoľvek predtým. Rovnako tak temperamentná Rebi je čoraz krajšia.

Na svojom instagramovom profile sa jej nazbieralo už viac ako 75-tisíc fanúšikov, s ktorými zdieľa kúsky zo svojho súkromného života. Najnovšie sa pochválila zmenou účesu. A musíme uznať, že jej to veľmi pristane. Vyzerá ako hotová diva!

Rebi sa zverila do rúk šikovného a veľmi žiadaného celebritného kaderníka, Jirka Blatného, ktorý exfarmárke premenil vlasy skutočne na korunu krásy. Ten jej doprial výživnú kúru a jej prirodzený objem doplnil ešte o klipy, ktoré si môže dať sama kedykoľvek dole.

Čo hovoríš na túto zmenu imidžu?

zdroj: Instagram/rebihlavata

Rebeka si prešla už rôznymi premenami. Ako jej to podľa teba pristalo najviac?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News