Evelyn

Komička Evelyn potešila všetkých svojich fanúšikov. Na jej najnovšej fotke na Instagrame je niečo úplne inak. Takúto zmenu čakal asi fakt len málokto, je to však ešte stále ona?

Evelyn je obľúbená komička, herečka a takisto moderátorka. Eva Kramerová, ako znie jej celé meno, si totižto vyskúšala aj moderovanie reality šou – Farma. Populárna je aj na Instagrame, kde ju sleduje už vyše 230-tisíc fanúšikov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Evelyn (@evelynjefresh)

Ako sme ťa nedávno informovali aj my, Evelyn dostáva množstvo nechutných správ, avšak ona je už proti nim „obrnená“. „Nestihla som ju ani dočítať, lebo to automaticky blokujem, mám po tých rokoch už hrošiu kožu, pomerne veľa toho viem zniesť bez toho, aby sa ma to radikálne dotklo. Nádych, výdych a deň ide ďalej, pokiaľ možno s úsmevom na tvári,“ priznala o nechutných hejtoch.

Evelyn potešila všetkých fanúšikov

Na sociálnej sieti Instagram sa však teraz objavilo naopak množstvo pozitívnych komentárov, spôsobil to jej najnovší záber. Evelyn totižto radikálne zmenila imidž a podobne ako vizážistka Lucid, aj ona vymenila blond vlasy za ryšavé.

Fotka s novým účesom a kaderníkom si za necelý deň vyslúžila viac ako 13-tisíc lajkov a niečo okolo 350 komentárov. Takmer všetky sú však pozitívne a ľudia sú z komičkinej premeny naozaj nadšení.Božee nááádherná, tak to sedí k pleti. Wow, to sa nedá s tou blond ani porovnať,“ znel jeden z komentárov. Potešila sa napríklad aj jej kolegyňa Kristína Svarinská.

Čo povieš na túto radikálnu zmenu ty? Páči alebo sa jej hodila viac blond?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Evelyn (@evelynjefresh)

Zdroj: Instagram/evelynjefresh

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News