instagram/evelynjefresh

Krásna a sympatická komička, ktorej na Slovensku len veľmi ťažko nájdeme konkurenciu – Eva „Evelyn“ Kramerová, teraz vystupuje v úspešnej šou Tvoja tvár znie povedome. Jej herecké výkony sú perfektné a niektoré jej čísla aj poriadne odvážne. Mužskí diváci z nej určite nemôžu spustiť oči.

Naša mladá a úspešná Evelyn si prešla niekoľkými vzťahmi, no na toho pravého muža, ktorý si získa jej srdce, ešte stále čaká. Momentálne sa venuje sebe, svojim koníčkom, podcastu a užíva si to, že je single a na nikoho nemusí brať ohľad.

Taktiež neskrýva svoju príťažlivú moletkovskú postavu, má zdravé sebavedomie a chce naučiť aj mladé dievčatá, že hodnota a krása ženy sa skrýva úplne v niečom inom, než v čísle na váhe a umelých ideáloch krásy 90-60-90.

V najnovšom videu sa jej kamarát a obľúbený komik, Fero Joke, ako moderátor pýta, ako reaguje jej rodina napríklad na to, že je single. Odpovede jej rodiny aj samotnú Evelyn celkom zarazili. Tá sa s tým však vtipne popasovala.

Avšak, ku videu sa vyjadrila expertka na moderovanie, Adela Vinczeová, pretože odpovede, ktoré tam zazneli má na svedomí aj ona. Vznikli za účelom relácie 2na1, na ktorej sa podieľa aj Dano Dangl.

zdroj: instagram/evelynjefresh

Zdroj: www.instagram.com/evelynjefresh

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News