Evelyn

Známi ľudia, ktorí majú na sociálnych sieťach tisíce sledovateľov, si už zvykli na to, že im v správach alebo v komentároch pristane aj kritika. A niekedy to nie je kritika, ale niečo tak hrozné, že sa to naozaj ťažko číta. Svoje o tom vie aj moderátorka a komička Evelyn, ktorá sa o obsah nedávnej správy podelila na Instagrame.

32-ročná Eva Kramerová, ako znie jej celé meno, je u nás známa od čias, kedy sa jej video s „kunami“ stalo virálnym. Odvtedy si našla mnoho fanúšikov a jej kariéra sa rozbehla rôznymi smermi. Mala vlastný seriál a vyskúšala si aj moderovanie veľkej reality šou, akou bola Farma. Len nedávno sa vrátila aj k divadelnému vystupovaniu, kde alternuje kamarátku a kolegyňu, Petru Polnišovú. S ňou má dokonca aj mimoriadne obľúbený podcast.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Evelyn (@evelynjefresh)

Evelyn je už obrnená

Aj keď má na sociálnej sieti viac ako 237-tisíc followerov, nie každému sa páči jej vystupovanie. V súkromných správach si tak občas nájde aj veľmi nepríjemné správy. „Dnes mi prišla do dm-s odporná správa, čo už po takmer 10 rokoch vnímam ako štandard. Napísal mi pán, že kedy ma konečne odstrelia,“ napísala vo svojom najnovšom príspevku, ktorý si môžeš pozrieť nižšie. Obsah tejto správy bol pritom mimoriadne šokujúci.

Evelyn však na neho reagovala po svojom. „Spŕšku vulgarizmov ani nejdem rozpisovať, ok? Nestihla som ju ani dočítať, lebo to automaticky blokujem, mám po tých rokoch už hrošiu kožu, pomerne veľa toho viem zniesť bez toho, aby sa ma to radikálne dotklo. Nádych, výdych a deň ide ďalej, pokial možno s úsmevom na tvári,“ dodala s nadhľadom.

Pokoj našla vo svojej záhradke a už na začiatku sa ospravedlnila tým, z ktorých sa kedysi smiala, že majú záhradu ako hobby. „Rozmarín nemindžuje, figovník sa nevyhráža, a borovica prinajhoršom uschne,“ zasmiala sa.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Evelyn (@evelynjefresh)

Zdroj: Instagram/evelynjefresh

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News