Evelyn a Petra Polnišová

Vyzerá to tak, že o prácu nebude mať núdzu. Slovenská moderátorka a komička Eva Kramerová, známa pod prezývkou Evelyn, opäť predvedie aj svoj ďalší talent. Podľa informácií Nového času, totiž nahradí svoju dobrú priateľku v jej hereckej úlohe.

32-ročná Evelyn má za sebou už niekoľko skvelých pracovných príležitostí. Po tom, čo si ju fanúšikovia obľúbili ako komičku, hrala v 10-dielnom seriáli Svet podľa Evelyn, v pár filmoch, účinkovala v šou Tvoja tvár znie povedome a niekoľko rokov sa objavovala aj v reality šou Farma, kde na moderátorskej stoličke vystriedala Kvetku Horváthovú. Minulý rok ju však nahradil Marek Fašiang.

Jej ďalšia úloha moderátorky nedopadla slávne – šou Lego Masters totiž nezabodovala u divákov a tak sme Evelyn chvíľu nevideli na televíznych obrazovkách. Počuť sme ju však mohli v podcaste Jauuu, PS: To Bolelo.

Eva Kramerová alias Evelyn a Petra Polnišová
zdroj: Instagram/evelynjefresh

Evelyn opäť herečka

„Práca v televízii mi nechýba, mám dosť práce s podcastom, so svojím Instagramom a s vlastnými vecami,“ prezradila pre Nový Čas. Najnovšie však opráši svoje herecké schopnosti. V novej práci má pritom nahradiť svoju dobrú priateľku a kolegyňu z ich úspešného podcastu, Petru Polnišovú. Tá sa však o svoje miesto báť nemusí, tento job jej vraj sama dohodila.

V divadle GUnaGU sa totiž obnovuje hra Viliama Klimáčka, Nízkotučný život (nejem, nežijem, nemilujem), kde účinkuje aj Peťa. Tá je však vyťažená a tak je možné, že ju bude niekedy potrebné aj nahradiť – alternovať, aby mohla byť hra pravidelne nasadená do programu divadla.

Eva Kramerová alias Evelyn
zdroj: Instagram/evelynjefresh

Pripravujem sa na premiéru v GUnaGU a v lete ma čaká film, čiže sa čoskoro uvidíme. Voľno mi veľmi prospelo a teším sa na nové výzvy,“ dodala Evelyn, ktorá už má skúsenosti aj s amatérskym divadlom.

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News