Seriál Dunaj, k vašim službám

Seriál Dunaj, k vašim službám aktuálne patrí medzi najobľúbenejšie seriály Televízie Markíza. Okrem menej známych herečiek tam môžeš vidieť hrať aj známe slovenské tváre. Hviezdia tam Zdena Studenková, Kristína Svarinská či Petra Polnišová, ktorá sa v súkromí tajne vydala. Sama to potvrdila pre týždenník Plus 7 dní.

S celebritnými svadbami sa akoby vrece roztrhlo! Zatiaľ, čo mladšia sestra Moniky Bagárovej skúša svadobné šaty, povráva sa, že sa tajne oženil aj známy herec a operný spevák Sväťo Malachovský. Zdá sa však, že do chomúta už po tretíkrát vliezla aj Petra Polnišová a dokonca si zmenila aj priezvisko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Seriál Dunaj má dôvod oslavovať

Podľa portálu Plus 7 dní je Petra Polnišovou už iba v titulkoch filmov, seriálov a v časopisoch. Prezradila totiž, že sa vydala už pred pol rokom a teraz je Brocková. Nikto o tom však nevedel. „Nie sme typy, ktoré by všetko vykrikovali do sveta. Bolo to naše súkromné rozhodnutie,“ povedala.

Petra sa vydala za scenáristu a producenta Juraja Brocka, s ktorým žije niekoľko rokov. Podľa jej slov svadbu zorganizovali v úzkom kruhu najbližších, no o to viac si ju užili. Podľa Plus 7 dní manželia zvolili aj nenápadné obrúčky bez akýchkoľvek kamienkov.

Pred oltárom bola už trikrát

Známa 47-ročná herečka bola pred Jurajom vydatá už dvakrát. V roku 2005 svoje áno povedala architektovi Jaroslavovi Takáčovi. O tri roky neskôr sa však rozviedli.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Polnišová 💋 (@petrapolnisova)

Potom sa zamilovala do francúzskeho publicistu Matthieua Darrasa. Dokopy sa dali v roku 2009 a narodili sa im dvaja synovia. Vyzerali ako idylický pár, no o pár rokov neskôr sa ich manželstvo rozpadlo.

Po druhom rozchode sa Petra začala objavovať v spoločnosti scenáristu filmov Cuky Luky či Známi neznámi, kde si zahrala aj ona. S terajším manželom Jurajom Brockom má spoločné aj to, že si z predošlého manželstva odniesol dve deti.

Zdroj: Plus 7 dní

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News