Eva Kramerová
Instagram/evelynjefresh

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Zdá sa, že tak, ako v súkromnej oblasti, aj v tej pracovnej sa jej náramne darí. Komička a moderátorka Evelyn, vlastným menom Eva Kramerová, sa na svojom Instagrame pochválila krásnou správou. Radosť jej urobilo číslo za prácu, ktoré sa ráta v miliónoch! Takýto úspech jej môžu kolegovia iba závidieť.

32-ročná Eva je už dlhé roky na Slovensku známou tvárou. Preslávila sa vďaka vtipným videám, zahrala si vo vlastnom seriáli a ušli sa jej aj televízne projekty. Posledné série moderuje reality šou Farma a čoskoro sa má objaviť aj v inom zábavnom formáte. O peniaze tak zrejme nemá núdzu. No dáva si na ne pozor.

V decembri minulého roka si sympatická blondínka kúpila už svoju druhú nehnuteľnosť v Bratislave. Nadštandardný byt v lukratívnej časti hlavného mesta sa rozhodla zrekonštruovať. Evelyn však rozhodne nie je žena, ktorá chce peniaze míňať vo veľkom a bezhlavo, a tak sa do toho pustila vo vlastnej réžii. Odhadovaných 80-tisíc za prerábku nebola ochotná investovať, a tak do toho šla sama.

S výsledkom sa pochválila na sociálnej sieti a ako to teraz u nej vyzerá, si môžeš pozrieť TU. Luxusný bytík však nie jediná vec, s ktorou sa môže v tieto dni chváliť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News