Evelyn

Z obľúbenej komičky Evy Kramerovej sa stáva nová žena. Evelyn tvrdo maká na figúre a nechala sa vylepšiť aj v oblasti tváre. Na Instagrame sa pochválila krásnymi perami.

Evelyn celý život bojuje s diétami či chudnutím ako takým. Patrí totiž do skupiny žien, ktoré si pekné krivky musia tvrdo odmakať. Do redukcie váhy sa pustila aj po lete – do Vianoc by rada schudla 15 kíl.

O svoju cestu za lepšou postavou sa Evka delí aj so sledovateľmi na sociálnej sieti, kde pravidelne ukazuje, ako športuje.

Dnes mi napísal kamoš, že vraj sa mu zdá, že iba cvičím, a uvedomila som, si že dávam pramálo toho von na svoje IG 😀 Ale tak aby bolo jasné, len necvičím … normálne aj pracujem a takto to vyzerá,“ napísala známa komička k snímke, na ktorej pózuje s moderátorom, hudobníkom a hercom Jakubom Prachařom. Dvojica totiž spolu účinkuje v pripravovanej československej komédii Všichni za jednoho.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Evelyn Kramerová (@evelynjefresh)

Popri spomínaných povinnostiach Evelyn stíha robiť aj podcast s dobrou kamarátkou, herečkou Petrou Polnišovou. Na najnovší diel, v ktorom baby rozoberajú tému „správny muža v nesprávny čas, správny čas, ale zlý muž“, exmoderátorka reality šou Farma láka ľudí svojou zvodno-milou fotografiou. Na nej sa nedá nevšimnúť, že je Evka akási iná.

„Táto fotka bola odfotená po tom, ako som si dala spraviť permanentný rúž,“ objasnila svoju premenu Evelyn, ktorá vyzerá s novými perami ako hotová bábika. Čo povieš?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Evelyn Kramerová (@evelynjefresh)

Zdroj: Instagram/evelynfresh

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News