Fero Joke

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Fero Joke sa spoločne so svojou kamarátkou Evelyn objavil v obľúbenej šou – Inkognito. Niektorí diváci si však na nich pekne zgustli a podľa nich tam nemajú čo hľadať. Práve komik sa teraz pre Nový čas rozhodol reagovať. 

František Košarišťan alias Fero Joke je obľúbený komik, ktorého videá bavia takmer celé Slovensko. Skutočnosť, že jeho druhé ja, Maju, milujeme, potvrdila aj výhra sošky SOWA nielen v kategórii zábava. Fero si totižto už druhýkrát odniesol aj sošku celkového víťaza SOWA.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Fero (@fero_joke)

Odovzdávanie týchto cien obľúbeným influencerom tento rok moderovala komička Evelyn. Spoločne s Ferom sa práve oni stali novými hádačmi v obľúbenej relácii Inkognito.

Fero Joke a Evelyn sa niektorým fanúšikom nepáčia

Ako však informuje Nový čas, táto dvojica niektorým fanúšikom príliš nevonia. Podľa nich tam nemajú robiť a viacerí túto reláciu vraj prestali kvôli novej dvojici aj pozerať. Iní si však zase myslia, že mladí komici zapadli do zostavy veľmi dobre a pochválili ich.

Pre rovnaký portál sa teraz k hejtu a kritike vyjadril aj samotný Fero Joke. Rozumiem, že sa každému nemusím páčiť v každom projekte. Alebo vôbec ja ako taký sa nemusím páčiť všetkým. Úplne prijímam aj kritiku. Patrí k tomu, je to v poriadku,“ prekvapil.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Komik si teda z nepríjemných slov naozaj nič nerobí a ako dodal, Inkognito ho veľmi baví a páči sa mu aj kolektív, s ktorým pracuje. Ten tvoria vedľa novej dvojice ostrieľaní Marián Čekovský, Michal Hudák alebo Zdena Studenková.

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News