Evelyn

Tak toto zrejme vôbec nečakala! Slovenská moderátorka a komička Evelyn, celým menom Eva Kramerová, má za sebou naozaj trápnu situáciu. Na svojom Instagrame sa fanúšikom zverila s tým, že má prsty v niekoho rozchode. A ani o tom netušila!

Teda, keďže sa vo svojom podcaste spoločne s Petrou Polnišovou venujú vzťahom, zrejme mohla očakávať, že to bude mať na ich poslucháčky vplyv. Sympatická 32-ročná blondínka, ktorá okolo seba rozdáva dobrú energiu, len nedávno priznala, že dlhé mesiace bojovala s depresiou. Tentokrát si musela vypočuť výčitku od neznámeho muža. A za všetko môžu aj jej slová!

Evelyn
zdroj: Instagram/evelynjefresh

Evelyn má za sebou trapas

Nedávno sa viezla v taxíku, pričom sa jej šofér opýtal, či to ona robí tie známe podcasty. Pyšná moderátorka a influencerka si myslela, že pôjde o kompliment, a tak na otázku slušne nadviazala. Rozhovor sa však ubral úplne iným smerom, ako očakávala.

Partnerka daného taxikára sa totiž s ich podcastom stotožnila tak, že urobila veľké rozhodnutie. „Po ôsmych rokoch sa so mnou rozišla,“ priznal sa jej muž za volantom. Evelyn dodala, že v danej chvíli mala chuť vyskočiť z auta. Našťastie sa však nemusela ničoho báť, keďže pán to bral s pokojom a ona ho ešte stihla ubezpečiť, že to nemusí byť ich koniec navždy.

Evelyn Instagram
zdroj: Instagram/evelynjefresh

Čo by si robila na jej mieste ty?

Zdroj: Instagram/evelynjefresh

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News