fero joke

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Františkovi Košarišťanovi, ktorého všetci poznáme pod prezývkou Fero Joke, ide karta. Najnovšie budeme môcť Feriho vídať nielen na sociálnej sieti, ale aj v obľúbenej relácii. Zmienila sa o tom na svojom Instagrame TV JOJ.

Fero Joke zabáva národ už niekoľko rokov. Obľúbený komik, ktorého na Instagrame sleduje takmer pol milióna ľudí, sa v rámci svojej práce primárne sústreďuje na sociálne siete. Keď však príde super ponuka z televízie, bola by škoda ju odmietnuť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Fero (@fero_joke)

Rodáka z Oravy sme už mohli vidieť ako účinkujúceho v šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa v každom kole menil na inú osobnosť, ale aj tanečnom projekte Let’s Dance. V ňom síce dlho nezotrval, no Slovákov rozhodne bavil.

Naposledy sa pri Ferim diváci od smiechu chytali za bruchá pri sledovaní Inkognita. Influencer zavítal do relácie ako svoje populárne alterego Maja. Zdá sa ale, že sa komik štábu zapáčil a rovnako aj Ferovi tím okolo moderátora Vlada Voštinára natoľko, že sa dohodli na ďalšej spolupráci.

Z tajného hosťa sa doďobal až do kresla hádačov. 🤩 Ako to dopadlo? Uvidíte v pondelok o 21:50 na JOJke,“ píše na Instagrame Jojka. Tá zverejnila záber svojej novej posily tak, ako ju často nevidíme. Fero vymenil kostýmy za čierne sako, ktoré z neho razom spravilo veľkého elegána.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Zdroj: Instagram/tvjoj

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News