instagram/fero_joke

František Košarišťan, ktorého celé Slovensko pozná pod prezývkou Fero Joke, na svojom Instagrame zabáva tisíce ľudí. Jeho krátke, no trefné videá sú presne tým humorom, ktorý u nás chýbal a ľudia ho za to milujú. V rozhovore pre Nový čas však prezradil, že byť doma zabávačom človeka vyčerpá.

Fero, ktorý má na Instagrame viac ako 310-tisíc sledovateľov, sa nebojí hovoriť otvorene aj o súkromnejších a vážnejších témach. Aj keď si svoju bublinu stráži, predsalen čo-to o sebe prezradí. Napríklad aj zo svojej minulosti. Ako dieťa bol veľmi hyperaktívny, problémový a neraz rodičov potrápil.

Už v detstve bol „neposlušný“ žiak a asi najhoršie to bolo vtedy, keď ako 15-ročný utiekol z domu do Paríža. Fero miluje cestovanie a spoznávanie nových miest, čo bolo teda jasné už od puberty, keď zrejme potreboval dávku slobody. Len o 3 roky neskôr spoznal svojho partnera, s ktorým je už viac ako 11 rokov, pričom mali dlhšiu pauzu.

Humor je jedna z vecí, ktoré vás posúvajú dopredu. Nie len čo sa týka kamarátskych vzťahov, ale aj partnerských. Keď si postavíte vzťah na takom zdravom humore, tak to môže byť super. Viete prehryznúť veľa nepríjemných vecí, ale aj tie príjemnejšie žiť ešte príjemnejšie,“ vyjadril sa na tému humor a vzťahy.

Zároveň priznal, že človek, ktorý zabáva ľudí verejne, už doma nemá chuť byť vždy zabávačom, pretože ho to vyčerpá.

Fero a Evelyn, ktorí sú dobrými kamarátmi už roky

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News