instagram.com/evelynjefresh

Známu Slovenku charakterizuje jej humor, či ľahko zapamätateľný výzor. Hoci je žena plnších tvarov, nijako ju to v živote nebrzdí. Evelyn uverejnila na svojom instagramovom profile video, v ktorom informuje sledovateľov o svojej novej vášni.  Pole dance. Snaží sa dokázať, že v živote nie sú žiadne hranice, pretože všetko je možné.

„Pre niekoho je toto možno hračka, ale pre mňa je každá jedna hodina mega drina. Zbláznila som sa do pole dance, lebo je to taký môj vlastný dôkaz toho, že všetko je možné. Aj že sa “mašina” zavesí na tyč a udrží sa. Každý jeden raz zisťujem, že dokážem viac než si myslím,“ uviedla Evelyn vo svojom príspevku.

Zároveň dodala, že je to pre ňu neuveriteľný pocit a snaží sa motivovať aj ďalších ľudí: „Keď to zvládnem ja, zvládneš to určite aj ty.“

View this post on Instagram

🐍⭐️✨ pre niekoho je toto možno hračka ale pre mna je každá jedna hodina mega drina … zblaznila som sa do pole dance lebo je to taký moj vlastný dôkaz toho že všetko je možné 🙂 Aj že sa “mašina” zavesí na tyč a udrží sa … každý jeden raz zisťujem že dokážem viac než si myslím 🔥 Je to neuveriteľný pocit … až mi je z toho nevoľno .. možno preto že som sa dnes zatočila minoriadne rýchlo 😀😀😀 Ďakujem @ninkaper že si ma do tohto zatiahla ps: toto je moja 6 hodina !!! Keď to zvládnem ja zvladnes to určite aj ty 🖖 🌞@thenolimitsgym 🌞 #hadica #chcembytvraperskomklipe #rejnujforinty #slaberuckysilnavola

A post shared by Evelyn (@evelynjefresh) on

Rovnako jej dá zabrať aj strečing, ale už je skoro vo svojom vytúženom cieli. Hoci je pre ňu každý jeden centimeter náročný, jej nadšenie ju poháňa vpred. Nikdy nie je neskoro urobiť niečo prospešné pre seba a svoje telo. Tejto myšlienky sa drží aj Evelyn, ktorá za snahu a odhodlanie môže byť na seba právoplatne hrdá.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness