Fero Joke

Fero Joke, vlastným menom František Košarišťan, je doma najmä vo virtuálnom priestore. Pozvanie do relácie Inkognito však odmietnuť nemohol, a tak sa na malú chvíľu presunul zo sociálnych sietí do štúdia TV JOJ. Obecenstvo nevedelo prestať tlieskať, o čom sa môžeš presvedčiť už teraz na Instagrame Jojky.

Počas 10-tich rokov, ako TV JOJ vysiela s menšou prestávkou reláciu Inkognito, sa v nej vystriedalo už skutočne množstvo zaujímavých ľudí. Čo pondelok, to nové tváre. Z radu celebrít by sme však našli len málokoho, kto si ešte nesadol do kresla vedľa moderátora Vlada Voštinára.

Najnovšie sa v úlohe tajného hosťa predstaví najobľúbenejší slovenský komik Fero Joke. Zabávač však do štúdia zavítal ako jeho populárne alterego Maja. Keď Fera v lodičkách, kvetinových šatách a s ikonickou parochňou na hlave zbadalo publikum, začalo tlieskať ako o dušu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Už vtedy ostali známi hádači so zakrytými očami zmätení. A keď sa Fero ešte dvakrát popromenádoval popred stôl, z toľkého aplauzu ostali úplne v šoku. „Ten Ronaldo, z toho futbalu neodišiel, prišiel do Inkognita teraz. Tak toto je masívne,“ skonštatoval so smiechom herec Michal Hudák.

Či sa Mišovi a jeho kolegom podarí „Maju“ odhaliť, zistíš už dnes večer na obrazovkách Jojky. Ukážku si môžeš pozrieť v krátkom videu, ktoré televízia zverejnila na svojom Instagrame. Na základe reakcií v komentároch je jasné, že sa diváci dielu s Ferom Jokom nevedia dočkať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Zdroj: Instagram/tvjoj

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News