Inkognito

Obľúbený slovenský komik sa rozišiel so svojou dlhoročnou partnerkou. Ako informuje Nový Čas, za rozpadom ich vzťahu má stať niekto tretí. Známa tvár relácie Inkognito je tak single.

Toto leto sme ťa informovali o milostnom živote moderátora Marcela Forgáča. Ten po dlhoročnom manželstve vymenil svoju lásku za novú partnerku. Marcel vtedy priznal, že je po rozvode opäť šťastný. Teraz si turbulentným obdobím prechádza jeho kolega a kamarát.

Michal Hudák je obľúbený slovenský herec, moderátor a komik. Pamätať si ho môžeš napríklad zo seriálov Profesionáli či Panelák. Momentálne je aj jedným z hádačov relácie Inkognito.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Michal má za sebou takmer 20-ročné manželstvo, z ktorého má syna Šimona a dcéru Evu. Krátko po rozvode s Editou známemu Slovákovi učarovala ďalšia žena, a to Denisa, majiteľka cestovnej agentúry. Dvojica spolu žila dlhých trinásť rokov a vychováva aj 10-ročného syna Huga. Tejto láske je však koniec.

Obľúbený Slovák priznal rozchod

To, že si herec v súkromnom živote prechádza poriadne ťažkým obdobím, potvrdzujú aj jeho slová pre Nový Čas.

„Áno, je pravda, že sme sa po dlhých rokoch spoločného partnerského vzťahu rozišli a už niekoľko mesiacov netvoríme pár. Napriek tomu ostávame milujúcimi rodičmi nášho spoločného syna. Viac sa k danej veci nebudem vyjadrovať a prosím o rešpektovanie nášho súkromia,“ priznal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Michal Hudák (official) (@officialhudak)

Novému Času sa však podarilo zistiť aj to, že za rozpadom vzťahu má stáť niekto tretí. Neverná mala byť práve Michalova partnerka, ktorá si podľa blízkeho zdroja mala nájsť nového muža a herca tak nejakú dobu podvádzať.

Zdroj: Nový Čas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News