Od začiatku to medzi nimi nevyzeralo ružovo, no fanúšikovia a diváci do tohto manželstva vkladali veľké nádeje. Nakoniec sa však zabuchli dvere a manželstvo nezachránilo ani spoločné bývanie.

Učiteľka jógy a o rok mladší umelec, si k sebe bohužiaľ nenašli cestu ani počas spoločnej dovolenky, kedy ako Michal povedal, mu Viera nevenovala pozornosť. Iskra medzi mladomanželmi neprebehla aj napriek tomu, že tím odborníkov sa zhodol, že by si táto dvojica mala rozumieť nielen fyzicky, ale aj psychicky.

Počas ich prvej spoločnej večere v spoločnom bývaní to vyzeralo konečne ako medzi dvoma manželmi, keď jeden robil palacinky a druhý špagety. Michal to však už nevydržal a spýtal sa Vieri narovinu, čo jej vadí. Tá priznala, že ju prekvapila jeho práca herca a koníček v podobe komparzu v známych slovenských seriáloch. “Doteraz neviem kto je Michal.” Vyjadrila sa Viera, ktorá pochybuje o ich vzťahu a celkovom manželstve.

Nakoniec však prišla ešte väčšia hádka a nasledovalo rozhodnutie. “Ja si myslím, že to bol pekný výlet a skúsenosť, môžeš o tom porozprávať vašim, opäť sa zdôveriť so všetkým, čo si zažila, ale my dvaja si nemáme čo povedať a tu sme skončili.” Michal s hnevom povedal Viere, že v manželstve pokračovať nechce. Jeho hnev spôsobil fakt, že mu jeho manželka neverí a nevie sa pred ním otvoriť. Podľa odborníkov manželia nedali priestor láske vyklíčiť a jeden z nich už hneď na začiatku zavrel dvere, cez ktoré sa nedalo prejsť.

Finálne rozhodnutie teda znelo: “Moja odpoveď je, že nechcem v našom vzťahu pokračovať a prajem ti všetko dobré do života.” Povedala Viera a Michal dodal, že verí, že zostanú priatelia.

Zdroj: voyo.markiza.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.