Inkognito

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Obľúbený Slovák po rozvode nezaháľa. Ako informuje portál Pluska, po rozpade manželstva, v ktorom bol 32 rokov, si už našiel novú známosť. Kto si získal jeho srdce? A je po rozvode opäť šťastný alebo nie?

Marcel Forgáč je slovenský moderátor, rozhlasový redaktor a scenárista, ktorého pozná takmer každý. Vidieť si ho mohla aj na televíznych obrazovkách, kde sa objavuje napríklad v zábavnej relácii Inkognito, no dlhé roky pôsobil aj vo Fun Rádiu.

Tento Slovák sa s manželkou Adrianou spoznal ešte počas vysokej školy. Dvojica, ktorá sa zoznámila na lyžiarskom zájazde, má spolu aj dvoch synov. Manželia však začali po dlhých 32 rokoch žiť oddelene a začiatkom tohto júla sa aj rozviedli.

Marcel Forgáč je opäť zamilovaný

Ako sa teraz podarilo zistiť portálu Pluska, v živote obľúbeného Slováka sa už objavila nová žena. „Áno, mám novú známosť, stretávame sa,“ priznal. Jeho novou láskou má byť odborníčka na právo a dane a predsedníčka daňového výboru Americkej ochrannej komory v našej krajine – Christiana. A našiel ju teda pomerne rýchlo od rozvodu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FUN RÁDIO Slovensko (@jasomfunradio)

Marcel následne prehovoril aj o zoznámení s novou láskou.Stretli sme sa a zoznámili sa už dávnejšie na jednom podujatí. Nechce sa mi veľmi o tom rozprávať, lebo sme spolu veľmi krátko a partnerka je úplne mimo brandže,“ prezradil.

Je Slovák po rozvode opäť šťastný?

Samozrejme prišlo aj na otázku, či je po rozvode opäť šťastný. Na tu prišla jasná odpoveď, že áno, je.

Zdroj: Pluska.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News