Správa, ktorú by v slovenskom šoubiznise čakal len málokto. Ako informoval portál Pluska, obľúbený moderátor Marcel Forgáč sa po dlhých rokoch manželstva ide rozvádzať.

49-ročný televízny a rozhlasový moderátor so svojou manželkou Adrianou pritom patrili k najstabilnejším a najkrajším párom slovenského šoubiznisu. Spoznali sa už v dvadsiatke na vysokej škole a ihneď sa do seba zamilovali. Vychovávajú spolu aj dvoch synov, Marka a Adama. Je preto o to zvláštnejšie, že krach ich vzťahu prichádza takmer po 30 rokoch spoločného života.

Aj keď na prvý pohľad môže vyzerať všetko ako idylka, v skutočnosti to tak nemusí byť. Aj samotný moderátor musí vždy vystupovať dobre naladený a musí sršať humorom, aj napriek tomu, že má v osobnom živote problémy.

Ako prezradil pre Plusku, s Adrianou sú od seba už 15 mesiacov a momentálne sa rozvádzajú. Rozhodla sa tak jeho žena. „Žiadne veci sa nedejú zo dňa na deň. Skrátka sa uzavrel nejaký životný príbeh a myslím si, že sme vzájomne naplnili svoje príbehy,“ prezradil Marcel pre portál.

Vyzerá to však tak, že sa rozišli v dobrom a nerobia si žiadny prieky. Predsa len, snažia sa vychovávať svojich synov ako najlepšie vedia a aj z toho dôvodu ostali žiť v blízkosti, aj keď každý v inom dome. Na všetko potrebujú trochu času, aby sa z toho dostali, pretože pre celú rodinu je to situácia, ktorú určite nečakali.

Zdroj: pluska.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.