Slovenskí fešáci
Instagram/vratko_s /jan_kolenik/tom_askob

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ďalší obľúbený Slovák už viac nie je single. Ako informuje portál Topky, svoj nový vzťah priznal celkom kurióznym spôsobom. Komu však patrí srdce tohto fešáka?

Len nedávno sme ťa informovali, že obľúbený fešák a víťaz tohtoročnej série Survivor už viac nie je single. Srdce Tomáša Weimanna, podobne ako aj to najkrajšieho Slováka, ukradla iná žena.

Titul najkrajšie telo a tvár Slováka za rok 2023 získal fešák známy z minuloročného Survivor. Stal sa ním bývalý profesionálny hokejový reprezentant – Tomáš Benko.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Benko (@tom_askob)

„V piatok o 19:05 sme mali tú česť vymenovať nového Mistra Slovenskej republiky, ktorý nás bude reprezentovať v júli, spoločne aj s Miss Supranational Slovensko na svetovej súťaži v Poľsku,“ objavilo sa na Instagrame vtedy.

Slovák priznal vzťah otázkou na posledné milovanie

Tento fešák však už takisto nie je single. Svoj nový vzťah však oznámil poriadne zvláštnym spôsobom. Portálu Topky sa totižto podarilo zachytiť jeho instagramové otázky. Práve v tých jedného z fanúšikov zaujímalo, kedy mal fešák naposledy sex. Tomáš priznal, že to bolo pred mesiacom a pol a konkrétne 7. júla.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Benko (@tom_askob)

Zvedavý fanúšikovia pochopiteľne ďalej vyzvedeli, či išlo len o známosť na jednu noc alebo ako to bolo. Slovák bez ďalších zábran odpovedal aj na túto otázku a práve takto odhalil aj nový vzťah. Bola to priateľka,“ odpovedal. K odpovedi pridal aj fotku so svojou láskou, avšak tej sa rozhodol zakryť tvár. Ostáva teda otázkou času, kto si získal srdce tohto fešáka zo Slovenska.

Tak čo, si smutná, že už ani tento obľúbenec nie je single?

Zdroj: Topky.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News