Žena pripravená na vzťah

Si single, či už preto, že si ešte nenašla muža, ktorý by ťa zaujal, alebo si si prešla ťažkým rozchodom? Práve kvôli tomu je dosť možné, že si sa už začala zahrávať s myšlienkou, či už si alebo nie si pripravená na vzťah. Ak si odpovieš na tieto otázky úprimne, spoznáš odpoveď.

Nebaví ťa už byť single. Všetci v tvojom okolí sú zaľúbení alebo iba túžiš byť milovaná. Zároveň veríš tomu, že na svete existuje pre každú z nás princ na bielom koni.

No ešte predtým, ako sa ho rozhodneš hľadať, odpovedz si na tieto 4 otázky a zisti, či si priprávaná na vzťah.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

1. Milujem samu seba?

Odpoveď na túto otázku musí byť v tomto prípade áno, pretože sebaláska je veľmi dôležitá vec. Musíš sa mať rada presne taká aká si a nehľadať na sebe žiadne chyby. Každé ráno by si sa mala pozrieť do zrkadla a povedať si, že ti to naozaj pristane, následne si venuj úsmev a vkroč do nového dňa.

Ak nedokážeš milovať samu seba, nebudeš úprimne milovať ani chlapa. Možno ti to príde už ako klišé, ale s určitosťou je to pravda. Ak sa chceš bláznivo zamilovať do muža tvojich snov a nehľadáš iba chvíľkové pobláznenie, musíš byť so sebou vyrovnávaná a milovať sa presne taká, aká si.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating