Free image from pxhere.com

Myslím, že nie som jediná, ktorá sa pomerne často stretáva s ľuďmi, ktorí sa ustavične sťažujú na dnešnú dobu, a samozrejme aj dnešné vzťahy. Tvrdia, že človek, s ktorým by si vedeli predstaviť svoj život snáď ani neexistuje, a tak si aj lásku spájajú s niečím zlým. Zamyslela si sa niekedy nad tým, čo ľudí vedie k tomuto zmýšľaniu? V týchto troch bodoch zistíš, prečo je to tak.

Každý rozchod bol v zlom

Človek, ktorý zažil vzťah plný vášne a pokoja, nikdy nenazve lásku zlou len preto, že mu to s danou osobou nevyšlo. Prečo sa ale stále stretávame s ľuďmi, ktorí sa láske doslova bránia a hovoria o nej ako o niečom zlom a bolestivom? Je veľká pravdepodobnosť, že títo ľudia ukončili všetky svoje vzťahy (alebo aspoň ten posledný) kvôli nevere, klamstvám, týraniu a podobným otrasným veciam.

Žiarlivosť

Všade okolo neho sú zamilované páry, v rádiu počuje ľúbostné piesne, a každý večer beží v telke nejaká romantická telenovela. Iba on je stále sám. Uvedomuje si, že láska zlá nie je, no snaží sám seba presvedčiť, že mu partnera do života netreba. Veď aj tak sa všetci rozídu. Svojimi rečami bombarduje okolie, pretože dopriať aj ostatným je nad jeho sily.

Vplyv okolia

Áno, určite sa nájdu vzťahy, ktoré sú naozaj falošné a bez lásky. Človek má tendenciu zameriavať sa skôr na negatívne veci než tie pozitívne, aj keď sú v pomere jedna ku trom. A potom, aj keď sa v jeho okolí nachádzajú pekné a úprimné vzťahy, zameriava svoju pozornosť len na tie falošné, a niet divu, že ich ,,hádže do jedného vreca.“

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating