Photo by Toa Heftiba on Unsplash.com

Páry, ktoré spolu zdieľajú jednu posteľ robia niekedy veľké chyby, ktoré by mali odstrániť. Môže sa stať, že nastane riziková situácia a tieto páry sa začnú medzi sebou hádať. Ak sa tomu chceš vyhnúť, prečítaj si článok o tom, aké chyby robia, keď spolu zdieľajú posteľ.

Zdieľanie spoločného vankúša a periny

Poviem ti len jednu jednoduchú vec: hádku o to, koho vlastne ten vankúš alebo perina je, nechceš zažiť. Pre pokoj vo vzťahu sa odporúča, aby každý z páru mal vlastný vankúš aj prikrývku.

Nespavosť a nekvalitný spánok

Ak žijete v maličkom byte, môže sa stať, že posteľ bude kus nábytku, kde budete tráviť najviac času. Bude slúžiť ako posteľ, ako gauč, ako stôl a možno aj pre odkladanie vecí. Lenže čím viac bdelých aktivít na posteli robíte, tým viac sa môže stať, že sami seba budete presviedčať, že posteľ nie je (len) na spanie. To môže u niektorých ľudí vyvolať kolotoč nespavosti.

zdroj: Photo by JC Gellidon on Unsplash.com

Chodenie do postele s make-upom

Make-up a púder jednoznačne skončia na vankúši. Okrem toho, že je to veľmi nepohodlné je to aj veľmi nehygienické a tvojmu partnerovi sa nemusí páčiť, že zašpiníš obliečky. Vždy sa odmaľuj, prosím ťa, vždy.

Spanie na nesprávnom matraci

Akonáhle začnete zdieľať s partnerom jednu posteľ, bude pre vás oveľa dôležitejšie zdravie a kvalitný spánok. Predtým, než sa o to pohádate, si kúpte kvalitný matrac. Týmto spôsobom sa nikto z vás nebude ráno budiť s bolesťou chrbta alebo s tým, že sa zle vyspal. A váš vzťah bude možno o čosi krajší.

Jedenie v posteli

Toto je čisto o tom, kto čo preferuje. Nevadí ti, ak máš v posteli omrvinky? Potom je to v poriadku. No mala by si vedieť, že omrvinky z jedla alebo rozliaty čaj či káva, je ideálny domov pre baktérie, ktoré určite nechceš mať na mieste, ktoré zdieľaš so svojim partnerom.

 

Zdroj: bustle.com 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating