Muž a žena sedia na lúke
Unsplash/Michael Easterling

V našom nedávnom článku si mala možnosť odhaliť dôvody, prečo o teba muž nemá záujem už po prvom rande. Netýka sa ťa to, no napriek tomu na ňom vidíš, že sa správa divne a neprirodzene? Môže to byť preto, lebo s tebou hrá psychologické hry, aby si od neho odišla ty sama.

„Chladné a horúce“ správanie sa

Správanie, ktoré raz hovorí „poď bližšie, chcem ťa“inokedy signalizuje „daj mi pokoj, nemám záujem“. Pokiaľ si odpozorovala, že muž často strieda nálady a ste spolu len vtedy, keď ho vyhovuje jemu, ver tomu, že ťa nechce. Len si tebou vypĺňa voľný čas, aby sa nenudil.

Flirtovanie s inými ženami

Je očividné, že flirtuje s inými ženami pred tvojimi očami? Len sa s tebou zahráva, lebo o teba nemá záujem. Je pre neho však výhodné, aby ťa mal v živote, preto ťa nechce pustiť k vode prvý. No pamätaj si, že ak ti chlap dáva dôvody na žiarlenie, nie je to ten pravý. Ten by sa nikdy takto nesprával.

Dvojica v lese
zdroj: Unsplash/Andres Molina

Rozprávanie o jeho ex

Aj to, keď muž často rozpráva o bývalej priateľke, je znak toho, že o teba nemá záujem. Chce ťa len provokovať a zistiť, ako budeš reagovať. Minulosť je však minulosť a mala by byť zatvorená. Keď to tak nie je, je vidieť, že chlapec si musí naháňať ego a uspokojovať sa aspoň takto – rozprávaním o svojej bývalej. Chcela by si takého frajera nastálo? Dúfame, že nie, inak by si skončila veľmi zle.

Ghosting

Ghostovanie je moderný spôsob toho, ako zmiznúť niekomu zo života. Pokiaľ to ten tvoj robí často, že raz je pri tebe, druhý raz o ňom ani nevieš, že existuje, nie je to zdravé. Len hrá s tebou hru a skúša ťa, dokedy ťa to bude baviť. Keď mu vždy na jeho správu po dlhých dňoch odpíšeš bleskovo rýchlo, len ho v jeho teórii utvrdíš a bude so sebou spokojný. Preto by si ho mala opustiť prvá ty. Ghostni ho a budeš mať pokoj.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating