Ach, tí muži! Milujeme ich oči, úsmevy, pozadia. No fyzická krása nie je to jediné, čo nás na nich priťahuje. Občas sa totiž totálne roztopíme pri ich vlastnostiach či správaní, ktoré vie byť viac príťaživé, ako namakané telo. Ktoré 4 veci vedú v tomto rebríčku?

Gentlemanské správanie

Priznaj sa, rýchlejšie by si sa zaľúbila do chlapa, ktorý ťa totálne ignoruje a správa sa k tebe ako k slúžke alebo do chlapa, ktorý sa k tebe správa ako k princeznej? Snáď tu nie je o čom polemizovať. Keď má muž vyberané spôsoby, vie sa správať v spoločnosti a je slušný k ženám, je to extrémne príťažlivé. Veď sa už zdá, že všetci gentlemani vymreli. Aj tak každá sníva, že nájde toho svojho.

Vzťah k deťom

Či už deti máš alebo si to ešte veľmi dlho nevieš predstaviť, pohľad na chlapa, ktorý to vie s deťmi roztopí každé ženské srdce. No nie je rozkošné, keď poriadny chlap drží v náručí to malé stvorenie a rozosmieva ho? Keď ho vie zabaviť a ukazuje, že kdesi hlboko sa v ňom skrývajú gény zodpovedného otca? Toho by si si chcela uloviť hneď!

Zmysel pre humor

Pravdou je, že chlap si ťa získa rýchlejšie tým, že ťa rozosmeje, ako tým, že vyzerá ako model z časopisu. Veď ktorá žena by nechcela mať po boku muža, ktorý jej vždy vyčarí úsmev na tvári, ktorý ju rozosmeje vtedy, keď to najviac potrebuje? Život plný smiechu je šťastný život. Zmyslu pre humor a peknému úsmevu sa naozaj nedá odolať.

Pocit istoty

Keď sú všetky slová zbytočné, je dôležité to, čo pri ňom cítiš. Je to pocit bezpečia a istoty, ktorý je na chlapoch tak príťažlivý. Vtedy vieš, že jeho rameno je tu vždy pre teba. A to je presne to, po čom všetky do budúcna túžime.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.