Fešáci
Instagram/tomas_weimann_/matuskolarovsky/vratko_s

Na scéne máme nový celebritný párik. Ako informuje portál Extra, obľúbený fešák konečne našiel svoju lásku. Aj keď jej identitu odhaliť nechce, môže to byť táto známa kráska.

Minulý mesiac sme ťa informovali o láske známej českej speváčky, tá sa zamilovala až na ďalekom Tenerife. Teraz sa v exotike mohol zamilovať aj tento obľúbený fešák.

Single už nie je ani tento obľúbený fešák

Druhú sériu najdrsnejšej šou Survivor vyhral na našom území český bojovník – Tomáš Weimann, ktorého si možno na obrazovkách obdivovala aj ty. Tomáš patril počas celej šou k jedným z najlepších hráčov, avšak tento sympaťák bezpochyby zaujal aj nejedno ženské oko. Už počas pobytu na ostrove mal veľmi blízko k Žanete, ale z tejto dvojice nebolo nič viac ako len kamarátstvo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš “Wolverine” Weimann (@tomas_weimann_)

Ako teraz v rozhovore pre Extra samotný Tomáš priznal, po ťažkom detstve si láska našla aj jeho.

„Priznám sa, že nová priateľka sa možno rysuje, ale nebudem k tomu hovoriť zatiaľ viac. Priznám sa, že je to dosť vážne alebo cítim, že to je silné. Ale nechcem o tom naozaj hovoriť viac, pretože to trvá len chvíľku a nechcem to zakríknuť,“ prezradil.

Tomáš zároveň dodal, že nabudúce je odhodlaný odhaliť jej identitu. O tej začal špekulovať aj český portál, ktorý si všimol neskutočnú chémiu. Tú videli medzi Tomášom a speváčkou Sarah Nicollina, s ktorou natáčali videoklip. Na ich spoločných fotografiách a aj v samotnom videoklipe vraj lietajú iskry.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sarah Nicollina Sibileva (@sarah_nicollina)

Tak čo, myslíš si, že si jeho srdce získala práve táto exotická kráska?

Zdroj: Extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News