Klára Berisha

Na svete je nový párik, česká speváčka sa zamilovala na prvý pohlaď. Stalo sa tak úplnou náhodou počas dovolenky. Vo videu na TikToku sa rozhodla fanúšikom rozpovedať celý príbeh o zoznámení s jej novou láskou. 

Klára Berisha je mladá česká speváčka, ktorá zažiarila v SuperStar ešte v roku 2020. Do finále sa vtedy síce nedostala, ale získala si veľké množstvo fanúšikov. Na TikToku ju sleduje vyše 17-tisíc ľudí, no a na Instagrame je to viac ako 42-tisíc.

Od účasti v talentovej šou krásna brunetka vydala tri svoje pesničky. Najväčší úspech mala práve tá prvá s názvom „Správny čas“, ktorú si vypočulo 71-tisíc poslucháčov.

Instagram má mladá speváčka zahltený svojimi fotkami, módou či cestovaním. Jej fanúšikovia však po jej boku dlho nevideli žiadneho muža, tomu je však koniec. Klára totižto priznala nový vzťah a prehovorila aj o zoznámení s novým fešákom. Spravila tak vo videu na TikToku.

Zoznámenie ako z romantického filmu

Ako sama začala rozprávať, ich zoznámenie prebehlo úplnou náhodou. Prišlo k nemu vo februári, kedy so svojou kamarátkou letela na dovolenku na Tenerife.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Klára Berisha (@_klaraberisha)

„Jeden večer sme šli len tak na drink a keď sme vychádzali z baru a prechádzali cez prechod, tak nás pustil nejaký chlapec na motorke a ten na nás zakričal. Ale ak si myslíte, že ten chlapec je môj priateľ, tak nie. Ešte to bude trošičku zložitejšie,“ začala.

Tento chlapec však na nich zakričal, ako sa volá na Instagrame. Klára však priznala, že takto tam na nich zakričalo ešte asi ďalších pätnásť. Pri tomto však po prvýkrát v živote zobrali s kamoškou telefón a pridali si ho. Po ich prvom stretnutí prišlo pozvanie do baru a práve tam spoznala speváčka svojho muža snov.

Vznikol nový párik úplnou náhodou?

„Kamoška tam s ním tancovala a ja som tam len tak posedávala. A toho si všimol istý chlapec – môj priateľ. Ktorý je, mimochodom, ten najhanblivejší človek na svete a inokedy by ho ani nenapadlo za niekým ísť. No a začali sme sa rozprávať a ubehla hodina, dve, tri, štyri.“ priznala.

Po ich ďalšom kontakte a stretnutí prebehla už väčšia iskra. Napokon sa táto dvojica dala dokopy a teraz tvoria šťastný pár.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Klára Berisha (@_klaraberisha)

„Pre mňa to je neuveriteľné, aká strašne obrovská náhoda to bola. Keby sme z toho baru vyšli o pár minút skôr, tak by nám nezastavil ten prvý chlapec. Keby sme sa nerozhodli, že si ho na tom Instagrame pridáme, tak sa nikdy neocitneme v tom bare. Teraz sú z nás dvaja ľudia, ktorí reálne spolu vidia svoju budúcnosť,“ uzavrela.

Ako fanúšička v komentároch poznamenala, toto stretnutie bolo tým osudovým a nebola to žiadna náhoda. Klára ešte priznala, že tvorí pár s Angličanom, ktorý žije na Tenerife. Jeho identitu však ešte neodhalila.

Tak čo povieš na takéto osudové stretnutie ako z filmu ty?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News