Spevák Filip

Sociálnymi sieťami otriasla informácia o smrti účastníka obľúbených šou. Za mŕtveho sa mal pritom vyhlásiť samotný tanečník. Ako však informuje český portál Extra.cz, všetko má byť inak, ako sa na prvý pohľad zdalo.

Filip Jankovič sa objavil v druhej sérii talentovej súťaži SuperStar. Tanečník následne účinkoval aj vo finále Česko Slovensko má talent, kde v roku 2015 predstavil svoj tanec na vysokých podpätkoch. Kontroverzný tanečník je známy aj na sociálnych sieťach, kde ho sleduje vyše 33-tisíc fanúšikov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa K A R E L Š L A J C H R T ®️ (@karelslajchrt)

Prečo sa slovenský tanečník sa vyhlásil za mŕtveho?

Ako informuje český portál Extra.cz, na jeho profile sa mala objaviť fotografia z detstva s nápisom R.I.P. Ten istý príspevok mal zdieľať aj jeho priateľ Karel Šlajchtr. Tanečník si následne z profilu vymazal všetky príspevky a na jeho Instagrame sa momentálne nachádza len jedno záhadné video. Na tom horí oheň, ktorý páli práve jeho iniciály F.J.

Všetko teda nasvedčovalo tomu, že známy tanečník mal prísť o svoj život. Ako sa však podarilo zistiť portálu Extra.cz, nič nie je tak, ako vyzerá a podľa dostupných informácií má ísť len o nevydarenú kampaň. Jankovič mal zomrieť v snahe vzbudiť o seba záujem, následne sa má vrátiť s novou reklamnou kampaňou. Tanečník sa vraj chystá vrátiť zo záhrobia s novým menom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa F I L I P J A N K O W I T C H (@filipjankowitch)

Zdá sa teda, že ide o poriadne nevydarenú reklamu a z takýchto vecí sa naozaj sranda nerobí.

Zdroj: Extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News