Instagram/superstarcs

Poznáme ďalšiu Česko Slovenskú SuperStar. V poradí už siedmy ročník hľadania speváckej hviezdy sa včera večer skončil veľkým finále, v ktorom o prvenstvo bojovali štyria súťažiaci. Prvé miesto a úžasnú výhru vo výške 75-tisíc eur si nakoniec domov vzal jedinečný Adam Pavlovčin. Už aj vie, na čo minie peniaze.

26-ročný Adam je Slovák žijúci v Prahe a porotu zaujal nie len bezchybným výkonom, ale aj vzhľadom a vystupovaním, ktoré ho naozaj robia originálnym. Počas celej šou si z kola na kolo plával ako jasný adept na víťazstvo, keďže jeho výkony boli vždy perfektné a porota mu nemala takmer čo vytknúť.

Do posledného kola sa s ním dostali aj Elizabeth Kopecká, ktorá skončila na druhom mieste, Nikolas Bitkovskij, ktorý si vzal „bronzovú medailu“ a ako štvrtá skončila Katarína Stohrová.

Adam, ktorý nie len vo finále predviedol profesionálny výkon, si okrem titulu SuperStar berie domov aj peňažnú výhru vo výške 75-tisíc eur. „Pre mňa je to obrovská známka toho, že som niečo robil dobre, že to proste vyšlo a som strašne vďačný. Bolo to strašne napínavé. Výhru investujem do klavíru a určite kúpim Bitcoin,“ prezradil po vysielaní.

Adamova prvá reakcia po finále

Posledné vystúpenie víťaza SuperStar

Zdroj: markiza.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News