Speváčka Emma Drobná
Instagram/emmadrobna

Zdá sa, že sa po dlhej dobe rozhodla pre veľkú zmenu! Speváčka Emma Drobná sa začína naplno venovať svojej tvorbe a zrejme potrebovala nový vietor aj vo svojom výzore. Na Instagram postla záber, z ktorého je jasné, že na slovenskú hudobníčku s blond vlasmi môžeš zabudnúť.

28-ročná speváčka rozbehla svoju kariéru vďaka speváckej šou Česko Slovenská SuperStar, ktorú v roku 2015 aj vyhrala. Fanúšikovia si zamilovali nielen jej jedinečný hlas, ale aj výzor – nežné žieňa totiž žiarilo vďaka ryšavým vlasom. Postupne sa však s ohnivou hrivou lúčila a posledné roky bola verná blond farbe.

Svetlé vlasy jej sedeli aj k životnému štýlu, pretože veľa času trávi so svojím partnerom, športovcom Filipom Šebom, na Ibize. Aktuálne sa však často zdržiava doma na Slovensku a najnovšie sa ukázala s novým lookom. Len pred pár dňami bola hosťom v Sajfovej šou Level Lama, kde si diváci všimli, že jej vlasy sú tmavšie, než zvyčajne.

Potvrdil to aj jej nový záber z Instagramu, ktorý si môžeš pozrieť v článku nižšie. Ktovie, či ju už blond omrzela alebo len potrebovala spraviť nejakú zmenu aj so svojím výzorom. Čo povieš, hodí sa jej tmavší odtieň?

Emma Drobná je už skôr brunetka

Emma Drobná
zdroj: Instagram/emmadrobna

Nedávno poskytla rozhovor Sajfovi

Zdroj: Instagram/emmadrobna

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News