Slovenská speváčka Ivanna Bagová a Peter Bažík

Slovenská speváčka sa teší zo svojho prvorodeného dieťatka! Prvá víťazka šou Hlas Česko Slovenska, Ivanna Bagová, sa dala dokopy s kolegom z brandže, slovenským spevákom Petrom Bažíkom. Dvojica je zamilovaná až po uši, tak nečakali nielen s bábätkom. O jej pôrode informoval Nový čas.

Ivanna mala len 18 rokov, keď sa stala víťazkou prvej série speváckej súťaže Hlas Česko Slovenska. Tá sa konala v roku 2012 a absolútna víťazka si domov odniesla aj šek na 100-tisíc eur. Dnes má talentovaná blondínka 30 rokov a práve sa jej začala úplne nová životná etapa.

A to po boku speváka Petra Bažíka, ktorý sa zúčastnil SuperStar a neskôr sa stal prvým víťazom inej talentovej šou, X Factor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by IVANNA (@ivanna_bagova)

Slovenská speváčka porodila syna

Zdá sa, že práve vášeň k hudbe a rovnaká skúsenosť túto dvojicu spojila. 37-ročný Peter je rozvedený a s bývalou manželkou má dve dcérky. Len minulý rok priznali s Ivannou svoj vzťah a na Vianoce už padla aj dôležitá otázka – Bažík požiadal svoju novú partnerku o ruku. Prvé spoločné dieťatko prišlo ešte pred svadbou.

„Je to neuveriteľný pocit, keď vo vnútri teba rastie nový život a ty ho intenzívne cítiš. Je to požehnanie. Navyše keď to dieťa je aj plodom celoživotnej lásky dvoch ľudí, ktorí chcú spolu zostarnúť,“ napísala ešte tehotná Ivanna na svojom Instagrame.

K dievčatkám pribudol 28. mája nevlastný braček. „Synček sa narodil v nedeľu presne o 13:35, je zdravý a už od svojho začiatku zaliaty láskou v plnej miere zo všetkých strán,“ vyjadril sa spevák pre Nový čas. Chlapček dostal 2 mená – Peter Leonard.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by IVANNA (@ivanna_bagova)

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News